עצה 1: כיצד לצבוע את הפגוש

עצה 1: כיצד לצבוע את הפגוש

שריטות מופיעות לאחר תאונות קלות, מ פתאומיקופץ על מכונית של חתול, נזק על פני השטח יכול ופגע בטעות ענף עץ. כדי להיפטר נזק קל, אין צורך להחליף לחלוטין פגוש, כי זה מספיק כדי ליישם נכונה את הצבע למקום בעייתי, ואת המכונה שוב לרכוש את המראה המקורי.

איך לצבוע את הפגוש

יהיה עליך

 • - חומר ניקוי;
 • - סכין קטנה;
 • - עורות שחיקה;
 • - ממס;
 • - פריימר;
 • - אקדח מיוחד או מזרק ליישום צבע;
 • - רקמה רטובה;
 • - צבע;
 • - לכה.

הוראות

1

הכן את החלק שאתה צריך פגושא. הסר אבק ולכלוך מפני שריטות והקפד לשטוף אותו עם חומר ניקוי או חומר ניקוי רגיל.

2

בעדינות לנקות את הנזק מן צבע מתקלף עם סכין. לאחר מכן, חול שריטה עם עור מיוחד. פעם את פני השטח פגושאבל הופך מט, לנגב אותו עם ממיס degreasing מיוחד על מנת להסיר זפת שיורית.

3

לכסות את החלק שרוט פגושאבל עם שתי שכבות של פריימר. כדי להקל על ההליך, עדיף להשתמש אקדח מיוחד. בתחילה, להחיל באופן שווה מעיל אחד, לתת לו להתייבש, ולאחר מכן לחזור על ההליך.

4

חכה עד הקרקע יבשים ביסודיות, בדרך כלל זה לוקח בערך יומיים. טפל פריימר עם נייר זכוכית מיוחד כדי למנוע פגמים ואי סדרים על פגושה רק לא להגזים, אחרת אתה תמחק את כל זה על הקרקע. לאחר ליטוש את הפריימר, ביסודיות זה מכה אותו degriase.

5

לפני החלת הצבע, נגב את המשטח במטלית לחה מעט. גוון פגוש ניתן לעשות עם מברשת קטנה פשוטה, אוכלי מיוחד בצורת מזרק. מורחים את הצבע בשכבה דקה ורזה ומחכים כעשרים דקות עד שיתייבש. לאחר מכן, בעדינות לצבוע מחדש את הצבע ולחכות עד שהוא מתייבש. אם התוצאה המתקבלת אינה מתאימה לך, תוכל להחיל שכבה נוספת אחת או שתיים.

6

אבטח את התוצאה המתקבלת עם לכה חסר צבע. מומלץ ליישם את זה גם בכמה שכבות.

טיפ 2: כיצד ליישר את הפגוש

המצב הסטנדרטי הוא מאושר כאשר נהגים לגעת בשוגג פגוש נסחף. במקרה זה, את שקע על פגוש מובטחת. בשנת תיקון אוטומטי, שחזור של פגוש יעלה לך לפחות 4000 רובל. אבל אתה יכול ליישר את הפגוש בעצמך.

איך ליישר פגוש

יהיה עליך

 • - מייבש כביסה
 • - קומקום חשמלי
 • - מוסך או קופסה עם טמפרטורה של 20-30 0 C
 • - מגנט קטן
 • מדחום -

הוראות

1

ראשית, לאסוף מידע עלחומר שממנו הפגוש שלך עשוי. אם יש "התוויות נגד" לחימום - פנה למומחים. אבל, בדרך כלל אלה bumpers לשים על מכוניות של מעמד נוסף (למבורגיני, קרייזלר, Ferarri, וכו ').

2

הסר את הפגוש מהמכונית. ואז להמשיך לחמם את הפגוש. קח מייבש שיער הבניין רק לחמם קלות את הברזל.

3

לאחר מכן, לחמם את המים בקומקום חשמלי עדטמפרטורה 35-40 0 C ו בעדינות להתחיל להשליך את הפגוש. כדאי לשפוך את האזור ברדיוס של 15-20 ס"מ מן שקע. הבא, להביא את המים לטמפרטורה של 45-500 0 C ולחזור על התהליך.

4

להתחיל לכופף את הפגוש לתוך המדינה הקודמת שלה, לאמניחה למים להתייבש. כדי לעשות זאת, הביאו את המגנט למשטח הפגום (גם אם הפגוש הוא פלסטיק, הוא יישר, שכן הצבע מכיל מספר רב של מתכות). הזז את המגנט מצד לצד.

5

לחץ בעדינות על השקע עם היד כלפי פניםיד וללחוץ אותו. אבל אין להשתמש בכוח מופרז, כדי לא לפגוע בציפוי של הפגוש. אל תעזוב את היד שלך, ברגע הפגוש יש ליישר, זה שווה דקה או שתיים כדי לתמוך בו.

6

מחממים את המים ל 30-35 0 C ושופכים שוב את הפגוש. חזור על הליך זה מספר פעמים, הורד את טמפרטורת המים על ידי כל השקיה ב 5 מעלות, עד שתגיע לגבול ב 15 ° C. לאחר השקיית האחרון, לשים את הפגוש במקום קריר ויבש להשאיר אותו להתייבש. הוא צריך לשכב לפחות יומיים. לאחר מכן, במקום פגוש במקומו.

עצה 3: כיצד להסיר את הפגוש על לנסר 9

נסיגה פגוש יש צורך במקרים אלה, אם יש צורך לבצע את הציור או לתקן, וגם להגיע הפרטים האלה של המכונית, אותה הוא סוגר. שקול איך לעשות נסיגה פגוש על מיצובישי לנסר.

כיצד להסיר פגוש על לנסר 9

הוראות

1

כדי להסיר את החזית פגוש אתה צריך מברג, צבת ומערכת שלSpanners, כולל מקשי הסיום עבור "10" ו- "12". השתמש במברג כדי להוציא את סיכה מחזיק הרדיאטור. לאחר מכן, להסיר אותו בזהירות לעשות את אותו הדבר עם המנעול השני. כמו כן להסיר את רדיאטור מהדק מהדק ואת הגריל הפלסטיק עצמו. במקרה של שבירה של מחזיקי פלסטיק קליפים, כדי להיות בטוח להחליף אותם עם חדשים.

2

כבה את הברגים המחברים את המגבר למגבר,ואז למצוא מלמטה את המחזיקים של רפידות בזהירות להסיר אותם. הסר את בוכנות נועדו לצרף את פגושים לקצץ. זכור כי הם משני הצדדים. הסר את הברגים המאבטחים את המכסים אל הכנפיים ונתק את המחבר של החוטים המתאימים למנורות הערפל.

3

הסר את שכבת העל פגוש מהמכונית. לאחר מכן, פתחו את שני הברגים המחברים את המגבר פגוש אל גוף המכונית ולהוציא אותה. התקנה קדמית פגוש ולשים אותו בסדר הפוך.

4

כדי להסיר את החלק האחורי פגוש אותם כלים ועודמפתח אלן על "14". נתק את המחבר של החוטים מנורת הערפל והסר את הנוריות האחוריות. פתחו את הברגים, שדרכם דשי הבוץ מחוברים לקשת הגלגל. לאחר מכן, הסר את דשי הבוץ ואת הברגים הרכבה הקדמי פגוש.

5

פתחו את הברגים בחורים מתחתאורות אחוריים. הסר את הסיכה מהמחזיק והסר אותה. לשחרר את תא המטען על ידי משיכת מחזיקי בעדינות מחטט אותו עם מברג. מצא את מחזיקי פלסטיק מאובטחת מלמטה. הסר את האגוזים עם המגבר פגוש מחובר לגוף. לפרוק את תא המטען ולהוציא את הברגים הרכבה פגוש, ולאחר מכן למשוך אותו על עצמך ולהסיר אותו.

עצה 4: כיצד להדביק פגוש על VAZ

צרות נהיגה, ככלל, מבין כמעט כל נהג, כולל הבעלים VAZ. מקרים של נזק הם תכופים פגוש, אשר, למרבה המזל, ניתן לתקן באופן עצמאי, על ידי הדבקה. לכן, אתה לא צריך למהר לחנות מיד אם אתה נזק זה לקנות אחד חדש.

כיצד להדביק פגוש על VAZ

יהיה עליך

 • - שרף פוליאסטר;
 • - דבק אפוקסי.

הוראות

1

לפני שתתחיל להדביק את הפגוש על VAZ,לקבוע איזה חומר זה עשוי, שכן זה מן הטכנולוגיה כי התיקון שלה יהיה תלוי. כדי לעשות זאת, להסתכל על הסימנים על פני השטח הפנימי פגוש.

2

עוד מנותקים מן המכונית פגוש, טובנקי מן העפר בזהירות לבדוק את זה עבור סדקים או תקלות. סדק קטן, לא אטום בזמן, עלול לגרום הרבה צרות מאוחר יותר, אז לקחת בחשבון כל שבר. אם הפגוש שלך הוא פוליפרופילן, ואז לרתך את סדקים קטנים עם הלחמה, ואם החומר פגוש - פוליאוריטן, ואז הלחמה יהיה בלתי הולם.

3

פגוש פוליאוריטן דבק, באמצעותדבק אפוקסי. זה פולימר דבק יהיה לחסל נזקים שונים, תוך שמירת הכסף שלך. לפני הדבקה במקום נזק, ליישר את כל סדרים על ידי התחממות הפגוש מבפנים. לאחר מכן, מתאים היטב עם כל הצדדים הסמוכים פגוש, לאחר שטיאטאו.

4

נגב את כל החלקים degreased עם ממס מיוחד. לאחר מכן, דבק אפוקסי בחלק מסוים, מערבבים עם שרף פוליאסטר ומתחילים להפיץ אותו מבפנים פגוש. לאחר הדבק הוא נלקח על ידי הסרט, להפוך אותופגוש ולעסוק מליטה חיצונית. יבש לחלוטין דבק ניתן לנקות, אבל במקרה זה, את השטח ניקה יהיה צורך להיות צבוע, שכן הסרט פגום בקלות עובר לחות, וזה תהיה השפעה שלילית מאוד על מבנה הדבק.

5

לאחר פגוש תוקן, לעשות את זה תיקון קוסמטי שלם, כך סדקים מודבקים גלויים ככל האפשר.

עצה 5: כיצד להגן על הפגוש

הפגוש הוא אחד החלקים הבולטיםהמכונית, ולכן הוא נתון לרוב להשפעות מכניות של גורמים חיצוניים כלשהם. יש צורך להגן על הפגוש של המכונית שלך, כך שאתה לא מבלה כל פעם לקנות אחד חדש.

כיצד להגן על פגוש

יהיה עליך

 • - מערכת של חיישני חניה;
 • - כלים;
 • - פתרון סבון;
 • - מייבש שיער;
 • - מרית פלסטיק;
 • - להקות גומי עבור הפגוש.

הוראות

1

התקנת קבוצה של הפארק - התקנים,אשר מראים על מסך קטן את המיקום של המכונית ביחס לאובייקטים אחרים. המחיר של קבוצה כזו משתנה בין 2-6000 רובל. מודלים שונים נבדלים זה מזה על ידי קבוצה של פונקציות ומספר חיישנים. נכון לעכשיו, אתה יכול להתקין מערכת כזו לחלוטין בכל מכונית. כמו כן, רבים הפארקטרונים יש את היכולת להתחבר למחשב רגיל על הלוח. לאחר ההתקנה, המערכת תזהיר אותך עם אות אם המרחק בין הפגוש לבין המכשול מגיע לטווח מוגדר.

2

הגדר "kenguryatnik" אם יש לך SUVאו מוצלב. מבנה מתכת זה מחובר לתחתית המכונית מלמטה. זה מאפשר לך להגן לא רק על הפגוש, אלא גם את crankcase של המנוע. בשוק הרכב ניתן למצוא מגוון רחב של "kenguryatnikov" שונים להרים את המודל הטוב ביותר להתמודד עם הפונקציה מגן על המכונית שלך. ההתקנה יכולה להיעשות באופן עצמאי, שכן היא פשוטה מאוד. אם אינך בטוח ביכולותיך, עליך לפנות למומחה.

3

הדק את הפגוש בסרט מגן שקוף. סרט כזה יגן על הפגוש מפני צ 'יפס ושריטות קטנות, אשר לעתים קרובות מופיעים במהלך המבצע. כמו כן, הסרט יכול להציל את הפגוש מתוך סדק עם השפעה קלה. הסרט מפונק ניתן לשנות מעת לעת ובכך לשמור את המראה של המכונה בצורתו המקורית. סרט כזה מוחל בפשטות. לשטוף את המכונה ביסודיות. מרחים שכבת מי סבון. הסר את שכבת המגן מהסרט והנח אותו על הפגוש בצד דבק. עם מרית פלסטיק מיוחד, לאט מתחילים להחליק את כל פני השטח הקלה בעת חימום הסרט עם מייבש שיער הבנייה. יש צורך לעבור מהמרכז לקצוות כדי לגרש את כל הסודה מתחת לסרט. אז תן את הפגוש להתייבש. בועות גדולות במיוחד ניתן נקב בעדינות עם מחט דקה.

4

דבק על הציפוי גומי פגוש. הם יופחתו על ידי התנגשות רדודה. דבק הוא מאוד פשוט. Degrease הפגוש. הסר את שכבת המגן מפני הגומיות. בזהירות דבק אותם בזהירות ברזל. זה חדש יגן על הפגוש שלך, אבל זה יהיה לקלקל את המראה של המכונית כולה.

עצה 6: איך לעשות פגוש להזמין

פגוש מותאם אישית נותן את המכוניתהאינדיווידואליות ופותחת את בעליו הזדמנויות רחבות לביטוי עצמי. פגושים של מכוניות מודרניות עשויים פיברגלס על פי הטכנולוגיה של דפוס ידני או עירוי ואקום.

חומרים מודרניים מאפשרים לך ליצור פגושים מורכבים
פגוש של מכונית מודרנית לא רקמבצע תפקיד מגן, משתלט על חלק מכוח ההשפעה במהלך תאונת דרכים, אך הוא גם אחד המרכיבים החשובים ביותר של החיצוני. הרצון לתת למכונית שלך מראה ייחודי מעורר השראה לבעלי רכב לחפש צורות חדשות ופתרונות עיצוב. שיטות ייצור פגושים המכונית אינם כרוכים בשימוש של ציוד ההייטק, ולכן עבודה זו יכולה להתבצע לא רק על ידי אולפני כוונון גדול, אלא גם על ידי אדונים בודדים או צוותים קטנים של אנשי מקצוע. אם יש לך את הכישורים הדרושים ואת כמות מסוימת של זמן פנוי, הפגוש יכול להיעשות באופן עצמאי בסדנה המוסך.במפכים עשויים פיברגלס - חומר מרוכב המאפשר לך ליצור מבנים חזקים של צורות גיאומטריות מורכבות. הטכנולוגיה של הייצור כוללת מספר שלבים - פיתוח של פרויקט עיצוב, ייצור של מטריצה, הנחת חומר וציור.

עיצוב

המראה של הפגוש יכול לחזור על עצמואב טיפוס קיים, וכן לייצג את ההחלטה העיצוב המקורי. ישנן דרכים שונות ללמוד את העיצוב של החיצוני של המכונית, מתוך רישומים עיפרון מודלים 3D המחשב. במקרים מסוימים, היצרנים מתבקשים לחזור על העיצוב המקורי של הפגוש.

ייצור מטריקס

המטריצה ​​מייצגת התקן, החיצוניעל פני השטח אשר חוזר לחלוטין על פני השטח הפנימי של הפגוש. עם הפקה אחת של המטריצה ​​עשוי סוגים מיוחדים של פלסטלינה. מטריצה ​​זו מתאימה למדי לייצור מוצר אחד, ולאחר סיום העבודה ניתן לעשות שימוש חוזר בחומר, בהפקה של סדרת הפגוש, יש צורך במטריצה ​​הניתנת לשימוש חוזר, אשר יכולה להיות עשויה מחומר עמיד ועמיד. פופולרי בקרב המאסטרים של כוונון אוטומטי הם מטריצות עשוי מזרן זכוכית שרף פוליאסטר.

פריסת חומר

על פני השטח של המטריצה ​​לסירוגין הניחשכבות של פיברגלס, אשר ספוג עם שרף קלסר. גם בעיצוב הם הניחו כוח מחברים הדרושים כדי להבטיח את הפגוש על המכונית. בנוסף לחישוב ידני, מיושמת השיטה של ​​עירוי ואקום, שבו ניתן ליצור קשר עם שכבות של פיברגלס באמצעות מכשיר מיוחד ליצירת ואקום מקומי. המבנה המתקבל מזדקן עד התקשות, ולאחר מכן הוא נכנס לציור.

עצה 7: כיצד לתקן את הפגוש האחורי

פגוש הוא חלק חשוב של המכונית, כיזה נועד להגן על הפנסים הקדמיים ועל הגוף במהלך התקפות אור, למשל, במקרה של חניה לא מוצלחת או להגיע למוסך. עם זאת, לפעמים כתוצאה מכה על פגוש פלסטיק, למשל, סדק גדול עשוי להופיע. אם זה קורה, אל תדאג מיד לזרוק את החלק פגום. אתה עדיין יכול לנסות לשמור אותו.

כיצד לתקן את פגוש האחורי

יהיה עליך

 • - מברג שטוח וחוצה;
 • - רשת משובצת נירוסטה;
 • - ציור קלטת;
 • - הלחמה 75 וואט (יכול להיות יותר)

הוראות

1

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה להמריאפגוש מהמכונית. עבודה זו היא מייגעת וארוכה. באמצעות מברג שטוח, לשלוף 3 בוכנות, אשר ממוקמים תחת פגוש 2 בוכנות בכל צד, אשר לצרף אותו פגושים. גם לפתוח את ברגים תיקון מחזיק את הפגוש על הגוף. לאחר מכן, באמצעות מברג פיליפס, פתחו את 2 הברגים המחזיקים את האורות האחוריים על הגוף. הסר בזהירות את האור האחורי ונתק את מחבר הרתום.

2

ב החורים שבהם האורות היו, לפתוח אתבורג אחד עם הפגוש מחובר לגוף, להסיר את הפינים מהבוכנה, ולאחר מכן להסיר אותו. השתמש מברג שטוח כדי לחטט ולהסיר את 4 בוכנות כי לאבטח את תא המטען ולהסיר אותו. הסר את האגוזים מחזיק מגבר הפגוש. פתחו ברגים של הידוק של פגוש לגוף, לאחר שהתקשר מישהו לעזרת, להסיר פגוש.

3

עכשיו לטפל הנזק, להתירמגבר ולנקות את המשטח הפנימי של הפגוש מלכלוך. קח את קלטת הצבע ולמשוך את הסדק מבחוץ, לשמור על הפגוש במקום הזה חזק ככל האפשר. חותכים את הרשת מוכנה לחתיכות קטנות של 10x60 מ"מ. לאחר מכן, לצרף את היצירה הראשונה לחמם אותו עם הלחמה, ואז הבא, וכו ' המתן עד שכל החלקים יתקררו ויתמצקו. במידת הצורך, להבהיר קצת את הפגוש.

4

כאשר כל העבודה תיקון פגוש הוא סיים, אתה יכול להתחיל לצרף אותו למכונית בסדר הפוך כדי להסיר.

עצה 8: כיצד לתקן פגוש סדוק

אף נהג, למרבה הצער, אינו חסין מפני צרות דרכים קלות, וכתוצאה מכך פגוש המכונית עשויה להופיע סדקים. מאת זה מתדרדר לא רק את המראה של המכונית, אלא גם את מצב הרוח של בעליה. כדי לפתור בעיה זו, אין צורך לפנות למרכז השירות, אתה יכול לתקן את פגוש סדוק עצמך.

כיצד לתקן פגוש סדוק

יהיה עליך

 • - חומר ניקוי;
 • - מכונית או בניין מייבש שיער;
 • - נייר זכוכית;
 • - חתיכת פלסטיק;
 • - פלדות מתכת;
 • - הלחמה;
 • - מרק פוליאסטר;
 • - תחל עבור פלסטיק;
 • - צבע;
 • - רשת גרגר;
 • - ציור קלטת;
 • - פלסטיק נוזלי;
 • - מקדחה;
 • - מסכה סרט פיברגלס;
 • - מסה דבק;
 • - עבה

הוראות

1

לפני תיקון, להסיר את פגוםפגוש מהמכונית. שוטפים אותו היטב עם לכלוך באמצעות סילון מים עם חומר ניקוי ולאפשר להתייבש. הכן מכונית או בניין מייבש שיער ולעשות זרבובית מיוחדת עם חור קטן של 5 מ"מ. בעזרת נייר זכוכית גדול או סכין, לעשות חור פגוש לריתוך טוב יותר.

2

קח חתיכת פלסטיק והתחמםמייבש שיער, להתחיל לאטום את הסדק הראשון עם אחד, ולאחר מכן עם השני. לקבלת אמינות גבוהה יותר, באפשרותך לאבטח את האזור הפגום בקליעי מתכת. מחממים את הסד עם ברזל הלחמה בעדינות נתיך אותו לתוך הפגוש, כיפוף הקצוות מבפנים.

3

רצועת את הפגוש מבחוץ, הלחמה פוליאסטרמרק דרוך עם פריימר מיוחד עבור פלסטיק. בסוף התיקון, באמצעות אקדח ריסוס או אקדח ריסוס, להחיל צבע על הפגוש (לא יותר מ 3 שכבות).

4

אתה יכול לתקן פגוש סדוק עםרשת קנס. חותכים אותו לחתיכות קטנות על 10x50 מ"מ בגודל. קח קלטת צבע ולתקן אותו לאזור פגום מבחוץ, לחיצה על הסדק חזק ככל האפשר. לחמם את החלק הראשון של הרשת בעדינות לרתך אותו פגוש, ואז השני וכן הלאה בכל רחבי הסדק. המתן עד שהכל מתקרר, ואם יש צורך, גוון את האזור האטום.

5

דרך נוספת היא להשתמש פלסטיק נוזלי. קבל פלסטיק נוזלי כי יהיה להתאים בצורה הטובה ביותר את סוג של פגוש פלסטיק. רצועת את הסדק עם נייר זכוכית ולעשות חריץ בצורת V קטן באמצעות דיסק מקדחה. קח את הסרט מסכה פיברגלס וחותם את הסדק מן הצד הקדמי.

6

ואז בתערובת מיכל רדודהthickener מסה דבק וליישם את התערובת על הקלטת. כאשר הכל יבש, להסיר בזהירות את הסרט, לנקות את האזור פגום וליישם פלסטיק נוזלי על זה. כאשר הוא קופא, לטחון את פני השטח ולהמשיך לצייר.

עצה 9: כיצד להסיר את הפגוש הקדמי

במקרים אלה כאשר הבעלים צריך לפרק את הפנס על מכונית VAZ 2110, כדי לקבל גישה מלאה לציוד שצוין, יש צורך להסיר את הפגוש הקדמי מהמכונית.

כיצד להסיר את פגוש הקדמי

יהיה עליך

 • אלן מפתח 8 מ"מ,
 • אלן מפתח עבור 10 מ"מ,
 • מברג מעוקל.

הוראות

1

למעשה, אין דבר מסובך בהליך זה, למרות הממדים המרשימים של החלק המפורק.

2

אם הפגוש מותקןתאורה או ציוד חשמלי אחר, יש לנתק את הרשת של המכונה על ידי ניתוק הכבל השלילי של "המסה" מהסוללה.

3

ואז הסורג הרדיאטור מוסר.

כיצד להסיר את פגוש הקדמי

4

מוציאים את הסורג, פותחים בורג אחד של הידוק הפגוש, הממוקם על צדי המכונית בתחתית.

5

לאחר שפתח את שני הברגים הקדמיים, הפגוש מתפרק משיטת המעבר הפשוט שלו במהלך המכונית.

סרטונים קשורים
שים לב
בעת התקנת הפגוש הקדמי, שימו לב למדריכים שלה, אשר חייבים להיות מיושרים עם חריצים בגוף של המכונה.
רמז מועיל
ההתקנה היא בסדר הפוך.
מקורות:
 • כיצד להסיר פגוש על אגרטל 2110

עצה 10: כיצד להדביק פגוש

איזה סוג של צרות לא מחכה?נהגים תוך כדי נסיעה בכבישים. כפי שמראים הסטטיסטיקה, רוב מצבי החירום מתרחשים במהלך פקקי תנועה ברחובות העיר. התאונה הנפוצה ביותר בתנאים כאלה היא התנגשות של מכוניות, אשר לעתים קרובות מוביל נזק פגושים על המכונות.

איך להדביק פגוש

יהיה עליך

 • - דבק אפוקסי

הוראות

1

בקשר עם העובדה כי בייצור המודרני פגושים חומרים פולימריים נמצאים בשימוש נרחב, במקרה של תאונות, נשאלת השאלה של האפשרות של תיקון חלקי גוף פלסטיים.

2

כדי לתקן פגושים, עשוי פלסטיק, מוחלדבק אפוקסי. לכן, כהכנה לתיקון הקרובה של הפגוש, אתה צריך לרכוש ערכת תיקון אפוקסי בסוחר הרכב. ערכת התיקון כוללת ערכת פיברגלס.

3

דבק אפוקסי הוא דבק דו רכיבי. הוא מכיל hardener, אשר חייב להיות מעורב באופן יסודי לפני השימוש בחלק מסוים (ראה את ההוראות על האריזה). מוכן לשימוש דבק פיברגלס ספוג, אשר מודבק מבפנים אל אזורים פגומים של הפגוש.

4

במקרים בהם יש צורך לחזק את החלקים להיות מודבק, רשת מתכת מודבק על פני השטח הפנימי של הפגוש, אשר מכוסה בד זכוכית ספוג דבק אפוקסי.

5

ייבוש, או ליתר דיוק, פילמור של אפוקסידבק מתרחש בתוך יום. לאחר התקופה שצוינה, עיבוד הסופי של משטחים מודבקים מתבצעת: שחיקה, ציור, ליטוש.

שים לב
דבק אפוקסי הוא תרכובת כימית רעילה, ולכן תיקון צריך להתבצע בחדר מאוורר היטב.

עצה 11: איך ללטש את הפגוש

כתוצאה מתאונה קלה או מחניה לא מוצלחת פגוש יש שריטות לא מושכות. לחסל את הצרות ולהחזיר את החלקים פגום למראה אטרקטיבי עם ליטוש. הליך זה אינו דורש שום כישורים מיוחדים, כך שאתה יכול לעשות את זה בעצמך.

איך ללטש פגוש

יהיה עליך

 • - שמפו לרכב;
 • - מכונת ליטוש;
 • - דבק מחוספס גס;
 • - הדבק שוחקים עדין;
 • - מטלית רכה יבשה;
 • - אמצעים עם טפלון ושעווה;
 • - ליטוש.

הוראות

1

לנוחיותך, לפני תחילת העבודה, הסר את הפגושמהמכונית. לשטוף אותו ביסודיות מכל הצדדים עם שמפו המכונית. השאירו עד יבש לחלוטין. לאחר מכן, באמצעות ממס, degrease את פני השטח של הפגוש.

2

קח את מכונת ליטוש ולהתקין אותו על זה.מעגל המיועד ליטוש גס. החלת הדבק גדול שוחקים על הפגוש, וכשהופכים את המכונה על המהירות הנמוכה ביותר, להתחיל להפיץ אותו באופן שווה על פני השטח. יחד עם זאת, התנועות שלך חייב להיות פרוגרסיבי.

3

החלף את המכונה במהירות של 2500 סיבוביםלדקה ולהמשיך לעבוד. הקפד לפקח על מידת חימום פני השטח, כפי שהוא יכול לפגוע בשכבת צבע. בסוף, נגב את שאריות הדבק במטלית רכה ויבשה.

4

עכשיו חלים על פגוש כבר הדבק שוחקים בסדר, ועל המכונה, להתקין את גלגל ליטוש המתאים. לעשות את הליטוש באותו אופן כפי שתואר לעיל.

5

כאשר ההליך הושלם, המשך אלמשטח טיפול עם סוכן מיוחד שיש לו טפלון שעווה בהרכב שלה. זה יעזור להחזיר את הפגוש הבוהק ולתת לו מים דוחה נכסים.

6

התקן על מכונת ליטוש גומי קצףמעגל ולהחיל כמות קטנה של כסף על הפגוש. נסה להפיץ אותו באופן שווה ככל האפשר, כך שלא נשארו כל הקירות. הפעל את המהירות האמצעית ועבד בעדינות את פני השטח.

סרטונים קשורים
שים לב
מומלץ לבצע עבודה בחדר בהיר, מאוורר היטב.
רמז מועיל
אתה יכול לעשות את הליטוש ביד. כדי לעשות זאת, להחיל כמה הלקים נקיים על סמרטוט נקי יבש, להפיץ אותו על פני השטח. המתן עד שהוא מתחיל להלבין, ורק לאחר מכן, בצע תנועות מעגלות בידך, צחצח את הפגוש, אם אינך רוצה להסיר את הפגוש, אז לפני תחילת הליטוש, שטוף היטב את המכונית וייבש אותה. הקפד לכסות את כל הפרטים ליד פגוש עם עיתונים.
רמז מועיל
מומלץ כי במהלך כל העבודההסרט את שאר החלקים כדי לא להתלכלך. לפני תחילת התהליך יש צורך לטפל בחצרים, לכסות את הרצפה עם עיתונים ולאחר מכן צבע אשפה לא תיפול על זה.