עצה 1: כיצד לעמעם את הדיזל

עצה 1: כיצד לעמעם את הדיזל

על מנועי בנזין, המנוע מת על ידיאת מערכת ההצתה. אין הצתה על מערכות דיזל, ולכן הם מעומעמים אחרת. וכדי להאריך את חיי הסולר, אתה צריך לדעת וללכת מספר כללים כאשר המנוע הוא כבוי.

איך לעמעם את הדיזל

הוראות

1

כדי לחסום את מנוע הדיזל, כבהאספקת הדלק. על מכוניות נוסעים, עבור זה, לשים את המפתח נעילת ההצתה במצב הרצוי. במקביל, יפתח שסתום חשמלי, ויחסם את אספקת הדלק על קו הדלק. במודלים מודרניים, אספקת פולסים שליטה לפתיחת מזרקים הוא נעצר.

2

על משאיות, אוטובוסים גדוליםטרקטורים, לחץ על כפתור הממוקם על הרצפה באזור הרגליים של הנהג או על לוח המכשיר, או על מנוף מיוחד. יחד עם זאת, הכונן המכני יחסום את זרימת הדלק במשאבת הדלק. שים לב כי פשוט ללחוץ על הכפתור לא מספיק. לאחר הלחיצה, החזק אותו עד שמנוע הדיזל עמום.

3

כדי להשתמש בהתקן כדי לחפוףאספקת דלק כמו בלם מנוע על משאית או אוטובוס, לעמעם את הדיזל, מבלי לכבות את המצמד. במקביל, המכונית מתחילה להאט. השתמש בטכניקה זו כאשר מתקרבים רמזורים או על הירידה ורק על משאיות (אוטובוסים) מצויד כונן מכני לחסום את אספקת הדלק. על מכוניות נוסעים עם שסתום חשמלי, היישום של שיטה זו יכולה להוביל להתמוטטות של מערכת החשמל.

4

במקרה של תקלה בשסתום החשמלי,חופפים את אספקת שמן השמש, השתמש בשיטה הבאה כדי לעמעם את המנוע: מבלי לכבות את הציוד, לשחרר את המצמד תוך לחיצה על הבלם. ליעילות רבה יותר של קליטה זו, הפעילו את הציוד הגבוה מראש.

5

בעת הפעלת מנוע דיזל בתנאיםטמפרטורות נמוכות (מינוס 25 ומטה) לפני הטביעה של הדיזל, יוצקים כוס בנזין לתוך שמן השמן. בנזין יקטין באופן זמני את צמיגות השמן ויאפשר סטארט-אפ. לאחר ההתחלה ומחממת את המנוע, הדלק מתאדה ונמלטת דרך אוורור הארכובה. לאחר יישום פעיל של שיטה זו בסוף תקופת החורף, לשנות את השמן, מאז דלק מאיץ את החמצון של השמן.

6

המתן 1-3 דקות לפני כיבוי הדיזל,מניחה לו לעבוד בטל. זה יהיה להגדיל באופן משמעותי את החיים של הטורבינה, המאפשר שמן להתקרר מגניב, וכן לנקז מן turbocharger לפני כיבוי. מטבע הדברים, עבור מנועי דיזל שאינם מצוידים מטורבו, אין צורך להשתמש בשיטה זו.

7

על מכוניות דיזל מודרניות זרותמותקן טורבו טיימרים כי להבטיח את הפעולה הכפויה של מנוע דיזל במשך זמן מה לאחר כיבוי שלה. Turbotimers עם מערכת בקרה חכמה לחשב את הזמן הדרוש, שדרכו המנוע יהיה damped, בהתחשב משך ועוצמת העומסים על זה.

עצה 2: כיצד להתקין דיזל ב- UAZ

הפופולריות העממית סולר מנועים במכוניות -מגמה חדשה יחסית. העניין הגובר במנועי דיזל נובע מחידושים בתחום בניית המנוע: צריכת הדלק ירדה, הידידות הסביבתית והדינמיות שלהם השתפרו, ואינדיקטורים רבים אחרים השתפרו משמעותית. היום דיזל מותקן על מכוניות שונות, כולל ב UAZ.

כיצד להתקין דיזל על UAZ

יהיה עליך

 • - מנוע דיזל;
 • - מפתחות;
 • - ברגים;
 • - שמן מנוע;
 • - מכשיר הרמה;
 • - נוזלי למערכת הקירור.

הוראות

1

להקים סטרטר עם זרוע של תמיכה קדימה של מנוע דיזל להדק את כל הברגים שלהם.

2

לאחר מכן, באמצעות ציוד הרמה אועם סיוע זר, במקום את מנוע דיזל ואת התיבה בצורה כזאת תיבת הילוכים נכנס הראשון. במקרה זה, בסוגריים של תומך האחורי של מנוע דיזל חייב בקנה אחד עם נקודות המצורף לגוף UAZא, ואת בליטות ההתקנה - להיות על החלק האחורי של סוגריים, המשמשת את התמיכה של מנוע דיזל.

3

התקן את הקורה הקדמית רוחבית. לאחר מכן, לתקן את כל הברגים הרכבה עם שמן מנוע, להתקין אותם בחריצים להדק. זכור כי אין משקל צריך לפעול על crossbeam לפני הברגים הם הידוק מלא.

4

ב שקע קרן רוחבי, להתקין את הגומילחסום, ולאחר מכן הכנס את הברגים הרכבה מהחלק האחורי של קרן רוחבית להדק אותם. לאחר מכן הורידו את בלוק החשמל למקום המסופק לו (ודאו שכל תחזיות המדריך מונחות על התמיכה הקדמית בחריצים מיוחדים המסופקים להם).

5

לאחר ניתוק התקן ההרמה,חבר את חוט "הקרקע" לגוף הרכב. לאחר מכן, לבדוק את מנגנון ההילוכים ואת פעולת תיבת ההילוכים ברכב מצויד תיבת הילוכים ידנית. במידת הצורך, כוונן את כבל המשמרת.

6

חבר את החוט ההפוך ואת חיישן הספידומטר. במקרה זה מסופק על ידי העיצוב של המכונית UAZ, להתקין את המצמד עבדים צילינדר ולהסיר את האוויר מן המערכת הידראולית של הכונן הזה.

7

במערכת הקירור, להוסיף נוזלים, התבוננותעם ריכוז הצורך של נוזל לרדיאטור. לאחר מכן הניח את רתמת החיווט, הרחק אותה מיחידות טמפרטורה גבוהות. לבסוף, חבר את כבל המצערת ובדוק את פעולת מנוע הדיזל המותקן.

עצה 3: כיצד להתקין סולר על Gazelle

פופולריות סולר מנועי אינו מפתיע: הם חסכוני, יש להם מומנט גבוה, ואת העלות של סולר נשאר סבירים. נכון לעכשיו, מנועי דיזל מותקנים על מכוניות שונות, כולל Gazelles.

כיצד להתקין משאית דיזל על צב

יהיה עליך

 • - מנוע דיזל;
 • - מנגנון הרמה;
 • - שמן מנוע;
 • - כלים.

הוראות

1

לפני שתמשיך בהתקנה של מנוע דיזל, גזל, ללמוד את תכונות העיצוב שלה. כמובן, במבט ראשון ההבדלים בין מנועי דיזל בנזין אינם משמעותיים: בוכנות זהה, צילינדרים ומוטות חיבור. עם זאת, במנועי דיזל חלקי השסתום הם חיזקו במקצת. בשל כך, הסולר הוא מסוגל לעמוד לטעון גבוה יותר מאשר מנוע בנזין.

2

שים לב כי בסולרהאוויר והדלק מסופקים בנפרד. ראשית, האוויר דחוס נכנס צילינדרים ורק לאחר מחומם ל 700-800 מעלות, הדלק מסופק לתא הבעירה בלחץ גבוה.

3

לאחר למד את התכונות של סולר, להתחיל להתאמן- התקנה של המנוע על Gazelle. תהליך זה הוא כמעט זהה התקנת מנוע דיזל עבור מכוניות של מותגים אחרים. קודם כל, בעזרת מנגנון הרמה, להתקין את הדיזל בתא המנוע, ואת תיבת הילוכים צריך קודם כל להיכנס.

4

לסנן את כל מחברים עם שמן מנוע,ולאחר מכן להתקין אותם בחריצים להדק אותם היטב. הנמך את יחידת הכוח למקום שמור. הערה: יש למקם את כל המדריכים של יחידת הכוח בחריצים מיוחדים.

5

לאחר הסרת הסולר ממנגנון ההרמהלהתחבר לגוף של Gazelle חוט "מסה", ואז לבדוק את מנגנון ההילוכים. לאחר מכן חבר את החיווט של חיישן הספידומטר וההיפוך.

עצה 4: כיצד לעמעם את שסתום USG

מערכת הפליטה של ​​גז הפליטה (EGR) מיועדת להפחית את תחמוצות החנקן בגזי הפליטה של ​​הרכב. בזיהום וכישלון שסתום USR המכונה יכולה לדרוך על סרק, לצרוך יותר דלק. כדי לא לבזבז זמן וכסף על תיקון מערכת זו, אתה יכול פשוט לחות את השסתום.

כיצד לעמעם את שסתום EGR

יהיה עליך

 • - מברג;
 • - אמצעים לניקוי מנועים;
 • - חתיכת אלומיניום 1 מ"מ עובי או פחית בירה;
 • - מספריים למתכת;
 • סכין חדה.

הוראות

1

שחרר את מכסה מיכל ההרחבה והניקוזהפקק בפינה הימנית התחתונה של הרדיאטור. מסננים את האנטיפריז במיכל מוכן. לשם כך, אתה יכול להתאים בקבוק 5 ליטר פלסטיק עם חתך הדף. נתק את צינור אספקת הנוזל לרדיאטור.

2

הסר את צינור ואקום מן שסתום EGR. הברג את הברגים מאבטחים את הדיור שלה. הסר את השסתום ואת האטם. נקו את גוף השסתום במנקה המנוע.

3

חותכים תקע מחתיכת אלומיניום על 1 מ"מ עובי. אם זה לא בהישג יד, את הדל יכול להיות עשוי פחית בירה לחתוך. פארוניט עדיף לא להשתמש, כפי שהוא שורף במהירות החוצה.

4

השתמש אטם המפעל של שסתום EGR בכתבנית. שים אותו על הפח ו "מעגל" עם סכין חדה. לאחר מכן, תקע ניתן לחתוך בקלות עם מספריים. חורים ניקוב ברגים בו.

5

התקן את מכסה, לשים את הגוף של שסתום EGR במקום, מאובטח עם ברגים.

6

נקו והוציאו את הסיר מהסכין. נקו את הסבון והתקנו את הדש במקומו, חבר את כל הצינורות. ממלאים את נוזל לרדיאטור, מבלי לשכוח למדוד את רמתה.

7

כאופציה, להסיר את השסתום, במקום במקוםיש לו כובע פלדה, מגולף לגודל של החור שלה. לאחר התקנת תקע השסתום במחשב שלך, תופיע שגיאה (אלא אם כן, כמובן, בלוק זה לא תפור עם הקריאה על פי מערכת USR). אם יש צורך, פנה למומחה עבור הקושחה שלו או פשוט לנתק את הטרמינל מן החיישן.

עצה 5: כיצד לבחור סולר

מכוניות יפניות עם סולר להפוך את הבעלים שלהם מאושרעבודה, כלכלה, אמינות ופשטות בתיקון בתנאים של כבישים פנימיים. כדי לקבל את כל היתרונות האלה בעת רכישת סולר, חשוב, בעקבות כללים פשוטים, לעשות את הבחירה הנכונה.

כיצד לבחור מנוע דיזל

הוראות

1

קניית מכונית דיזל מאדם זראדם, נושא את המנוע בדיקה יסודית. ודא כי המנוע קר כאשר מתחילים. דיזל במצב טוב יתחיל מחצית התור. שים לב כי הוא מייצר רעש ניכר למדי בקור. ואז להתחיל מנוע חם, הרעש צריך לרדת הרבה. אם במצב זה זה לא מתחיל מיד, אבל רק אחרי 3 עד 9 ניסיונות, אז הטבעות, בוכנה, שחוקים.

2

בדוק אם יש עשן מצינור פליטה,בעת לחיצה על דוושת ההאצה בזמן שהמנוע חם. אם ענן העשן חשוך, אז, סביר להניח, טבעות שמן כבר שחוקים או מזרקים פגומים. עשן לבן מציין את הכניסה של מים לתוך הדלק. תביא דף נייר מתחת למים. אם פיח הופיע על זה, זה אומר כי הדלק לא לשרוף לחלוטין.

3

הצליל של המנוע פועל צריך להיות רך,מדים, ללא דפיקות. ההפך מציין תקלה בפעולת השסתומים. נסו לזהות את הרעש החיצוני בעת חיוג ואיפוס המהפכות, קביעת העבודה של גל ארכובה ובוכנה. פתח את מכסה השמן. אינדיקטור לכך איפשהו יש פריצת דרך של גזים, הם כתמי שמן מן הפה маслозивной.

4

תראה מתחת למכסה המנוע. לקבוע את השלמות של בלוק המנוע ואגוזים מזרק. עקבות של איטום אדום או לבן במקום שחור מציינים כי המנוע נפתח. כל הברגים המאבטחים את חומרי העזר חייבים להיות במקומם.

5

כדי להעריך את מצב של ספינות, לחמם את המכונית, לעמעם אותו ולאחר מכן מיד להדליק את ההצתה. נורת מתג לחץ השמן אמורה להאיר לאחר 2 - 3 שניות, אך לא מוקדם יותר.

6

אם התוצאות של כל הפעולות הנ"ל לא מאכזב אותך, ואתה מוכן להיות הבעלים של מנוע דיזל, למדוד את הלחץ דחיסה crankcase, לבדוק את המזרקים, את מערכת הקירור.

טיפ 6: כיצד לבחור מכונית דיזל

קניית מכונית דיזל עבור אדם uninitiated הוא עסק מסובך, כהה ובלתי נתפס. לכן, אתה צריך לדעת איך לבחור את המכונית דיזל הנכון, כדי למנוע אכזבה מן הרכישה.

איך לבחור מכונית דיזל

יהיה עליך

 • מד קומפרסור מטר, מד לחץ גזים crankcase וציוד אחר עבור אבחון מנוע.

הוראות

1

ראשית עליך לבדוק איך זה מתחילהמנוע קר. זה הכי טוב לעשות את זה בבוקר, כך המנוע הוא קר לחלוטין. דיזל במצב טוב יתחיל עם חצי סיבוב. אם זה לא מתחיל מיד, זה סימן רע (בוכנה ללבוש או טבעות ללבוש). הקרה יהיה רעש ניכר, מחומם - הרבה יותר שקט. אם אתה מפעיל מנוע חם, בדגמים רבים, החימום לא יופעל, וההתחלה תהיה עקב דחיסה, כאשר אתה לוחץ על דוושת ההאצה על מנוע חם, עליך לבדוק אם עשן מצינור הפליטה נוטף. אם העשן חשוך, אז יש ללבוש את הטבעות להסרת שמן או תקלה של מזרקים. עשן לבן פירושו להביא מים לדלק. שיטה בשימוש לעתים קרובות: מטפחת לבנה או גיליון נייר מוחלף עבור פליטה. נוכחות של פיח על נייר או בד מצביע על עלייה בצריכת הדלק או בעירה חלקית של דלק. על turbodiesel, עשן שחור מותר עד טורבינה מופעלת, כמו גם במהלך העברת גז. אבל זה צריך להיות קצר חיים ולא עבה. כדאי לנסות את המנוע ללא מסנן אוויר. אולי מסנן סתום הוא הגורם לעשן מוגברת.

2

לא אחיד, צליל הקשה של עבודההמנוע אומר על הסתגלות לא נכונה של השסתומים, ואולי הבעיות עם השסתומים עצמם או הבוכנה. צליל "קשה" בשילוב עם עשן שחור במרווחים גבוהים פירושו זווית הזרקה מוקדמת. הפרעות ועשן אפור בסרק, בשילוב עם הפרעות ועשן שחור בהזרקה גבוהה זווית מאוחר. פעולה לא אחידה של מנוע דיזל בשעה פונה מסתובב בשילוב עם עשן שחור מגלה חריץ לא עובד. כדי לבדוק זאת, השבת אותו. המנוע יפעל בעדינות, לאחר פתיחת מכסה השמן, יש לבדוק את היעדרם של תרסיסי שמן מצוואר מילוי השמן. נוכחותם היא אינדיקציה של פריצת דרך גז. הסיבות לכך יכולות להיות רבות: יש צורך להעריך את המראה הכללי של תא המנוע. אם אגוזים של מזרקים ואת בלוק צילינדרים אין שקעים, אם יש עקבות של איטום לבן או אדום (שחור ממכוניות יפניות), אז המנוע לא נפתח. כמו כן, בדוק את נוכחות הברגים לאבטח את כל התקני העזר. מצב הספינות נבדק כדלקמן: לחמם את המכונה, לעמעם אותו מיד להפעיל את ההצתה. מחוון לחץ השמן אמור להידלק לאחר 2-3 שניות. אם מוקדם יותר - את הספינות צריך להיות שונה.

3

CompressionOn התחנה או במוסך מצוידאתה צריך למדוד את דחיסה. דחיסה צריכה להיות לפחות 25. עם זאת, ערך זה עשוי להיות שונה עבור כל נפח מנוע. התפשטות הערכים לא תעלה על 0.5 עבור מכונה חדשה ו 1-2 עבור אחד ישן. פיזור חזק מציין שיפוץ מהיר. דחיסה נמוכה עשויה להיות עקב ללבוש של הבוכנה או ללבוש את השסתומים. ללבוש שסתומים לתקן הוא זול יותר וקל יותר.

4

חרירי היחידה חייבת, במהלך ההפעלה,צליל אופייני ורסס את הדלק למצב מאובק. ריסוס בצורה של טיפות סילון הוא התווית קוטגוריית מנוע. יחד עם המזרקים, יש צורך להעריך את ההידוק של צינורות אספקת הדלק להאכיל לחזור.

5

שמן השמן צריך להיות שחור, ללא חומר זר. צבע שמן אפור כסוף מציין את השימוש האחרון של תוספים מוליבדן.

6

מערכת קירורבועות על מנוע מחומם במעלות בינוניות וגבוהות. על צינורות המתכת של המערכת לא צריך להיות חלודה וציפוי אדום (סימן כי המנוע היה יתר על המידה).

7

השלב האחרון הוא למדוד את הלחץ של גזים crankcase. הערך הגבוה של מחוון זה יכול להיות רק עקב ללבוש של בוכנה או שסתומים.

עצה 7: כיצד לחמם את הדיזל

נהגים רבים מתמודדים עם בעיהzagelevaniya סולר בחורף. זה קורה לרוב כי אתה משתמש בקיץ דיזל או דלק החורף באיכות ירודה. מה לעשות במקרה זה וכיצד למנוע את הקפאת הדלק.

כיצד לחמם דיזל

הוראות

1

מנוע דיזל לדלק שתי נקודות טמפרטורה: סינון טמפרטורה וטמפרטורה zagelevaniya.Voobsche, הטמפרטורה של מכתים - זה כאשר שמן השמש שלך הופך ריבה, ואת היכולת לשאוב אותו דרך קווי דלק ומסננים דלק חסר. זה יכול לקרות גם בגלל שאתה בעצמך מודאגים תדלוק המכונית עם תשומת לב מספקת, או כי בתחנת הדלק שוחרר דלק באיכות ירודה, ועם ירידה חדה בטמפרטורה ברחוב הדלק שלך פתאום הפך לג'לי.

2

ניתן לפתור את הבעיה הבאה:דרך. יוצקים לתוך המיכל כפול או אפילו מנה משולשת של אנטי ג'ל כתוסף, השאר מחומם עם סילון של מים חמים. נסה להשתמש במבער (שים לב לכל אמצעי הזהירות הדרושים).

3

הכל נעשה כך: ממזגים את המבער, לוקחים חתיכת אורך פח על מטר וחצי בקוטר, בערך בקוטר של עשרה סנטימטרים ומכוונים את להבת המנורה לתוך הצינור, וכך תקבלו משהו כמו אקדח חום. שימו לב גם כי הלהבה לא לצאת מתחת למכונית שלך בצורה טהורה שלה, אחרת אתה מסכן מדי לחמם את זה. ובכן, במקרה הקיצוני ביותר, רק לחכות עד להפשרה.

4

על מנת למנוע מקרים הבאיםמקפיא סולר, לשים לב לנקודות הבאות. במזג האוויר קר, למלא סולר חורף בלבד (כאן, לעומת זאת, הגרסה להיתקל מוכרים חסרי מצפון, אשר מוכרים סולר הקיץ במסווה של החורף), משתמש בתוספי antigelevymi (לבחור אפשרויות יבוא, הם, כמובן, יקרים יותר מאשר עמיתיהם מקומיים, אך מהם התועלת הרבה יותר), להתקין דיזל מחממי הרכב החשמלי שלך.

עצה 8: כיצד להפעיל סולר בכפור

חורף עבור נהג הוא זמן מיוחד. במיוחד עבור אותם אנשים אשר מכונה מצויד סולר מנוע. איזה סוג של כללים אני צריך לדבוק כדי להשיק בקלות מנוע דיזל ב כפור ולא להיות מאוחר לעבודה או לפגישה חשובה?

כיצד להפעיל מנוע דיזל בכפור

הוראות

1

יש לזכור כי מנוע עובד צריךלהתחיל ללא בעיות. התקן סוללה אמינה עם זרם חשמלי חזק, השתמש רק בנרות שירות. ודא כי משאבת הדלק, הטבעות ואת קירות גליל אינם שחוקים, ואת מסנן הדלק ואת שסתום האוויר אינם סתומים.

2

בחר בדלק חורף שניתן להשתמש בו בטמפרטורות שבין 0 ל -30 ° C. אם אתה גר באזור שבו הטמפרטורות נמוכות מאוד, לקנות דלק ארקטי.

3

אם אתה לא יכול למצוא או לשפוך את החורף זמןדלק ולהשתמש בקיץ (לטמפרטורות של עד 0 מעלות צלזיוס), להתקין דלק צינור מערכת חימום על המכונית. אתה יכול להשתמש תוספים, כלומר, ההכנות המשפרות את התפעולית טמפרטורות נמוכות של הדלק. זה הרבה יותר זול.

4

לשמור על הדלק במיכל - זה לאצריך להיות פחות ממחצית. עם זאת, זה יעזור רק אם המכשיר אינו פעיל במשך יותר מארבע שעות, והטמפרטורה אינה נופלת מתחת ל -30 מעלות צלזיוס.

5

לפני תחילת המתנע,הפעל את הקורה הראשית במשך כמה דקות, אשר יסייע לחמם את הסוללה. ואז לסחוט את המצמד ולהתחיל להפעיל את המתנע. לעשות את זה בערך עשר שניות, ולאחר מכן לאפשר מנוע לנוח קצת.

6

אם הסוללה התיישבה, בעוד מכונת הטבלה,הדליקו אותה מסוללה אחרת. מי שעושה את זה בשבילך צריך לחמם את הסוללה. חבר את הסוללה במקביל, כלומר, מינוס עד מינוס, פלוס פלוס, אחרת עלול לקרות קצר פיצוץ.

7

בעת אחסון המכונית במגרש חניה, אין להשתמש בלם החנייה, שכן תופים חמים מסוגלים לעבות את הלחות כפורהם ידבקו כריות המכונית. אם זה עדיין קרה, תצטרך להשקיע זמןכפורku של מערכות בלמים. אתה צריך להסיר את הגלגלים ולחמם את כריות.

עצה 9: כיצד להפשיר את הדיזל

כדי להגן על עצמם מפני בעיות עםמומלץ לאחסן את המכונית דיזל במוסך במהלך תחילת המנוע בחורף. עם זאת, באזור האקלים הממוצע בצפון יש כפור כזה כי אפילו זה אמצעי הבטיחות נתון אינו שומר את הדיזל מן הקפאה. איך אני להפשיר את הדיזל?

איך להפשיר מנוע דיזל

יהיה עליך

 • - משאבת ידני;
 • - המדחס;
 • - מפוח או לפיד;
 • - המסך

הוראות

1

בדוק את אספקת הדלק. כדי לעשות זאת, לקחת משאבה ידנית להחליף ולנסות לשאוב את הדלק עם זה. אם, לאחר לחיצה על לחצן המשאבה, זה לוקח התחלה איטית מאוד מן המיקום ההתחלתי, ולאחר מכן את מיכל הדלק או קו הדלק הוא סתום עם פרפין.

2

נסו לפוצץ את קו הדלק. כדי לעשות זאת, להסיר את צינור ההזנה ולהתקין את צינור מדחס על זה. פתח את מכסה הדלק מכה. המשך בתהליך עד שתשמע צליל גרגור אופייני. החלף את צינור אספקת הדלק. נסה להפעיל את המנוע.

3

אם המנוע לא מתחיל, אז זה הכרחילחמם את הדלק. כדי לעשות זאת, לקחת לפיד או מכה. לחמם את מיכל הדלק. ודא כי המשאבה הידנית מתחילה לשאוב דלק. אתה צריך לדעת כי יש צורך לחמם את מיכל הדלק בזהירות רבה. אם אתה משתמש בלפיד, אסור בהחלט להנחות את הלהבה ישירות לטנק. השתמש במסך.

4

אם ואחרי ההתחממות של מיכל הדלק שלךהמכונית לא מתחילה, זה אומר כי משאבת דלק בלחץ גבוה המסנן בסדר חייב להיות מחומם. הדרך הבטוחה ביותר להתחמם היא להשתמש במים חמים. במודלים רבים של מנוע, צמתים אלה ממוקמים תחת intercooler. לחמם את המים בעדינות ולשפוך אותו ישירות על המקרר, אם למכונית של המכונית שלך יש גישה פתוחה למסנן לניקוי דלק דק, אז אתה יכול לחמם את היחידה באמצעות מפוח או לפיד. כאשר עובדים עם מפוח או לפיד, כל אמצעי הזהירות חייב להיות מלווה. דרך נוספת לפתור את הבעיה היא למלא את המיכל עם דלק חם.

5

כדי למנוע בעיות עם הקפאת הדיזל, מומלץ להשתמש תוספים נגד ג'ל. כמו כן, אם אפשר, מערכת לחימום הראשי דלק צריך להיות מותקן.

מקורות:
 • איך להפשיר מנוע דיזל