טיפ 1: כיצד להדק את הבורג

טיפ 1: כיצד להדק את הבורג

גם אם אתה לא אוהב לעשות ולעשות משהו על הבית עם הידיים שלך, אתה עדיין במוקדם או במאוחר לפגוש את המצב כאשר אתה צריך להתפתל בורג. פשוט, כך נראה, הניתוח במקרים מסוימים יכול לגרום הרבה קשיים.

כיצד להדק את הבורג

יהיה עליך

 • - מברג;
 • - מפתח ברגים או מפתח ברגים;
 • - מברג;
 • - האביב ואת סוגר;
 • - צינור גומי;
 • - דבק או צבע.

הוראות

1

בדוק את הראש בורגולבחור את הכלי הנכוןמתפתל. אם הכובע יש לחתוך, לבחור צלב או מברג שטוח של הקוטר המתאים. שים לב, אם אתה לוקח מברג כי הוא קטן מדי, זה יהיה לגלול, יותר מדי יכול לשבור את החוט.

2

אם הראש בורגאבל זה נעשה בצורה של משושה או ריבוע, לבחור ברגים מתאים, אתה יכול גם להשתמש ברגים מתכוונן או, במקרים קיצוניים, צבת.

3

כדי לסובב בורג עם חורים אחד או שניים במקום חריץ, בורג תחת מברג בצורת Y, בורג"סודות", נוצר עבור הקושי של unscrewing, לרכוש כלי מיוחד.

4

אם אתה צריך לדפוק כמות גדולההידוק, שימוש במברג או בקדוח. בנוסף, לרכוש קבצים מצורפים שונים, כולל עבור הברגה מחברים במקומות שקשה להגיע אליהם.

5

כדי לסובב בורג במקום שבו אי אפשר להתקרב,להשתמש במברג ציר. מברג כזה יכול להיעשות באופן עצמאי, בשביל זה, לחתוך מוט של מברג קונבנציונאלי לשניים מחדש לרתך את קצה האביב.

6

כדי בורג לא צריך להחזיק את היד שלך, לשים את סוגר קפיץ על המברג. בצד של הידית, לקדוח חור, החוט את הסיכה לתוכו ולחץ עליו עם קפיץ. כאשר אתה שם בורג בחור המסגרת, את האביב יש ללחוץ בחוזקה על קצה המברג.

7

אתה יכול לעשות עוד יותר קל - למצוא גומיצינור בעל קוטר פנימי הוא מעט פחות מקוטר המברג. חותכים חתיכה 3 ס"מ ארוכה להדק בחוזקה על סוף העבודה של המברג, להכניס את הראש בורגא. עכשיו אתה יכול לעבוד בכל מקום, ללא עזרה של יד שנייה.

8

כדי בורג לא התפתחה מרטט, לפני העבודהמשמנים אותו בדבק או בצבע. אם אפשר, מסמרת את הקצה של זה בצד השני של החלק להדק את החוט (במקרה זה, לציין כי הר לא יתקפל).

טיפ 2: כיצד לסובב את הכדור

המשחק של באולינג מאפשר לך לארח ולהפגין את היכולות שלך, חישוב מדויק של התנועה את הכדור ו פגיעה ישירה על המטרה. הפרט החשוב ביותר הוא הסיבוב את הכדור, וזה לא כל כך קל להשיג, אשר לוקח זמן להכשיר את הידיים שלך.

איך לסובב את הכדור.

יהיה עליך

 • כדור עבור באולינג, כפפות.

הוראות

1

שים את הידיים כפפות עם חריצים על האצבעות שלך, אז זה היה יותר נוח להחזיק את הכדור.

2

גלול את המברשות ימינה ושמאלה כדי למתוח אותם מעט לפני לזרוק.

3

לאחר ביצוע שלוש גישות, בשלב האחרון, להתחיל את הכדור בחזרה, ואז לדפוק אותו לזרוק.

4

ברגע של גלילה, בחדות לדחוף את הכדור הרחק ממך לכוון אל המטרה.

עצה 3: כיצד לבחור מדחף

היעילות של מנוע הסירה נקבע במידה רבה על ידי בחירה נכונה של חתירה בורג. זה תלוי בכלכלה, מהירות והאצה של המערכת כולה. כיצד לבחור את המדחף הנכון?

כיצד לבחור מדחף

הוראות

1

השתמש בשיטת הבחירה הקלה ביותר בורג. אם יש הזדמנות כזו, להשוות את העובדיםאת האיכות של שניים או שלושה ברגים עם שלבים שונים, לסירוגין הגדרת אותם על אותו מנוע. לקבוע איזה בורג יהיה יעיל יותר עם טעינה גדולה של כלי השיט (בדרך כלל בורג עם המגרש קטן יותר), ואשר יבטיח מהירות גבוהה של תנועה עם הטעינה המינימלי של הספינה או סירה.

2

לבצע מספר ניסויים, ביצוע מדידות של צריכת דלק לטעינה שונה של הסירה. הגדר לכולם בורג שיעור גישה אופטימלי לתכנוןהמהירות המרבית שאונייה יכולה לפתח. לכן המנוע צריך לעבוד על 5000 סיבובים בדקה על המצערת פתוחה לחלוטין засонке.

3

בעת בדיקת העבודה בורג שימו לב עד כמה הוא רותחמים מתחת למנוע. אם, בזמן תחילת התנועה, המנוע פולט צליל הדומה להפרזה של המכונית, והתנועה של מנופי הבקרה מתפתלת בפתאומיות ובחדות, נדרש בורג בעל גובה גדול. עם סט עני של מהירות פלט איטי יותר למצב הקצירה, מדחף עם המגרש קטן נדרש.

4

בעת בחירת מדחף עבור סירה, לשקול את התנאיםפעולה מתוכננת של כלי השיט, כולל העומס המותרת. אם אתם מתכננים לנסוע לאור, אז הבורג, המיועד לטעון מקסימלית, יעשה מהירות עודפת.

5

שימו לב למספר הלהבים בורג. מהירות מקסימלית הגבוהה ביותר מסופק על ידי ברגים עםשלושה להבים, אבל הם לאט לקחת את הספינה החוצה לתכנון. מדחפים בעלי ארבעה להבים, להיפך, נכנסים בקלות למצב של הקצבה, אבל הם נחותים עם מדחפים בעלי שלושה להבים במהירות.

6

כדי להבטיח שבץ טוב, את צורת הלהבים בורג. בחר להבי סגלגל אם אתה רוצהלהבטיח יחס אופטימלי של מהירות המתיחה. כמה ברגים יש להבים מחודדים לקצות, אשר מפחית את החיכוך, ברגים כאלה הם העדיפו עבור סירות מהירות גבוהה. לתנועה במאגרים גדלים אצות, בורג עם להבים, מעוות בכיוון של סיבוב, הוא מתאים יותר.

7

בעת בחירת החומר שממנו הבורג הוא עשה, שקול כי ברגים אלומיניום עדיפים על מנועי outboard מותקן על סירות קטנות. הם קלים וזולים יותר מפליז.

טיפ 4: כיצד להרים את הבורג למנוע הסירה

עבור כל כלי עם מנוע סירה יש חתירה אופטימלית בורג. אבל אם אתה משתמש הספינה במובנים רבים - עבור דיג, על הליכה, על גרירה מים גולשים - תצטרך כמה בורגs. הקפד לרכוש סירה חתירה חילוף עבור הספינה שלך בורג עם סט של מחברים אליו.

איך לבחור בורג מנוע הסירה

יהיה עליך

 • - ספינה;
 • - מנוע סירה;
 • - מדחף;
 • - טכומטר.

הוראות

1

הגדר את הפרמטרים הבסיסיים בורגאלא עבור מנוע סירה. הם קוטר של בורגאלא גם את צעדיו. מתוך פרמטרים אלה, תוך התחשבות בכוח המנוע, המהירות המרבית של הסירה תלויה. מרחק בסנטימטרים בורגבתור אחד, יש צעד בורגאלא מנוע סירה.

2

מצא את ייעוד מודבקת ביותר חתירה בורגe, קוטר וערך צעד בורגא. לדוגמה, את הכתובת 9,9х13 אומר כי זה בורגועל מנוע הסירה O הוא 9.9 אינץ 'עם צעד של 13 אינץ'.

3

עיין בהוראות לסירה המנוע, מה מקסימום זה יכול להתפתח"דלק מלא", עם שסתום המצערת פתוח. להאיץ את הסירה במהירות המקסימלית. עם טכומטר, למדוד את המהירות של מוט המנוע, בדרך כלל זה לא יעלה על 5500 סל"ד.

4

הערה מהירות פיר בהמדף הפתוח המרבי. אם זה פחות מ המהירות המרבית המומלצת, ואז לקרוא את הקריאות טכומטר כמו המהירות המקסימלית של סוג זה של חתירה בורגא.

5

לחשב את הצעד בורגאלא מנוע סירה. צעד אחד בורגa הוא כ 200 סל"ד. מצא את ההבדל בין קריאות טכומטר ואת המהירות המקסימלית המדורגת, לחלק אותו על ידי 200. לחלק את הערך המתקבל על ידי יחס הילוך של הסירה המנוע מפחית. אם בסופו של דבר אתה מקבל את מספר 2, ולכן, עבור מנוע זה הסירה, זה יותר מתאים להשתמש חתירה נוספת בורג, לאחר שלב של 2 אינץ 'פחות. עם החדש בורגהספינה שלך תשיג את המהירות המתוכננת המתוכננת.

6

אם תבחר בורגאלא לסירה המנוע לדבוק כלל מסוים. מדחפים עם נפילה גדולה משמשים סירות מהירות גבוהה, ועם צעדים קטנים יותר עבור סירות איטיות וכבדות. שינוי שלב בורגומנוע הסירות הוא הדרך היחידה להתפייס בורג עם מנוע ועם סירה.

עצה 5: כיצד לתקן את הברגים

רוב הבעיות הקשורות תקלותהדיסק הקשיח נפתר על ידי לחלוטין עיצוב זה ויצירת מחיצות חדשות. למרבה הצער, שיטה זו מובילה לאובדן מידע חשוב, שהוא קריטי מאוד עבור משתמשים.

כיצד לשחזר את הבורג

יהיה עליך

 • - הר "n" כונן;
 • - HDD Regenerator.

הוראות

1

אם הדיסק של המערכת פגום, נסה לחבר את הכונן למחשב אחר. לאחר מכן, לבדוק את operability של הדיסקים המקומיים הנותרים. אם כולם פועלים כרגיל, פשוט להעתיק את הקבצים החשובים מדיסק המערכת.

2

במצב שבו אתה לא יכול לקבלגישה למחיצה הרצויה של הכונן הקשיח ואתה צריך לשמור מידע מסוים, להשתמש בתוכנית 'Mount'n'Drive. הורד את קבצי ההתקנה של כלי השירות. הפעל את תוכנית ההתקנה.

3

פתח את התפריט הראשי של היישום המותקן. המתן זמן מה עד שהדיסקים הקשיחים הזמינים ומחיצותיהם מזוהים. בחר את הדיסק המקומי שברצונך לשחזר באמצעות לחצן העכבר השמאלי.

4

לחץ על הלחצן "הר". לאחר פתיחת תיבת דו-שיח חדשה, בחר את אות הכונן של הדיסק החדש וציין את מערכת הקבצים בעדיפות. עדיף להשתמש בסוג שבו מחיצת פגום במקור עבד.

5

המתן עד ליצירת הדיסק המקומי החדש. פתח את התפריט "המחשב שלי". עבור אל תוכן הכונן המותקן. העתק את הקבצים החשובים באמצעות המנהל המוכר.

6

לאחר העברת הקבצים הדרושים, סגור את התוכניתמאונט'נדרייב. עכשיו אתה יכול להשתמש בכלי עזר שנועד לשחזר את שלמות הדיסקים המקומיים, למשל, HDD Regenerator. גישה זו תחסוך ממך אובדן אפשרי של קבצים חשובים, ומאפשר לך לבצע כל מניפולציה של הכונן הקשיח.

7

ראוי לציין שלפעמים קל יותר להתקין מחדשמערכת הפעלה ולהפעיל תוכנית המזהה את המגזרים המושפעים. השתמש באפשרות זו אם אינך צריך לשמור את המבנה של מחיצה קיימת.