טיפ 1: כיצד לסיים הסכם לרכישת רכב

טיפ 1: כיצד לסיים הסכם לרכישת רכב

רכישה את המכונית - תמיד אירוע שמח. אבל יש פעמים כאשר מכונית בתא נמכר פגום. כדי להשתמש ברכב כזה הוא לא רק לא נעים, אבל זה יכול להיות מסוכן לכל החיים. יש רצון להתמוסס הסכם מכירה ורכישה. הנוהל הוא לא נעים, אבל די ריאלי.

כיצד לסיים הסכם לרכישת רכב

יהיה עליך

  • כרטיס אחריות עם סימני תיקון;
  • התביעה לסיום חוזה המכירה;
  • סיוע של עורך דין;
  • החברה להגנת זכויות הצרכן;
  • הקוד האזרחי של הפדרציה הרוסית.

הוראות

1

אפשרות החזרה של הרכב היא. רק כדי להוכיח את הנישואים במפעל קשה מספיק, ולפעמים אתה צריך ללכת לבית המשפט על פירוק הסכםא מכירה ורכישה את המכונית. כדי להתחיל, לדווח על העובדה של הנישואין למוכר. אם אפשר, לתקן את הנישואים על התמונה. צור קשר עם מרכז המשווקים כדי לבדוק את האזור הבעייתי.

2

שאל את ניהול סלון שבו הרכישה נעשתה להתמוסס הסכם מכירה ורכישה את המכונית מרצון. להניע את הרצון שלך. זה קורה כי הנישואין הוא מוטל בספק, ואת המוכר יסכים לסיים ללא ado נוספת.

3

במקרה המוכר אינו רוצה להתמוסס הסכם, דורשים בדיקה. זה ידרוש עלויות פיננסיים מסוימים זמן. אבל אם תחליט להחזיר את המכונית, ללכת לסוף.

4

כתוב בקשה לבית המשפט על הודאה הסכםא מכירה ורכישה לא חוקי. ניתן להדפיס תביעה לסיום הסכםא מכירה ורכישה.

5

בבית המשפט, להוכיח כי המכונית הזאתפגום. לספק ראיות חזקות, לספק את כל התיעוד על התיקונים כי חייב להיות נרשם בכרטיס האחריות של המכונה. גם לשמור את ההמחאות. אל ייאוש אם החלטת בית המשפט הראשון לא היה לטובתך. להמשיך הלאה. כתובת לעורכי דין.

טיפ 2: כיצד לסיים את חוזה הביטוח

יש מצבים שבהם יש צורך לפזר הסכם פוליסת ביטוח. שקול את המצב הזה על ידי דוגמה הסכםא פוליסת ביטוח OSAGO. בעוד עיצוב וסיום של פוליסות אחרות, הנקודות העיקריות הן זהות.

כיצד לסיים חוזה ביטוח

הוראות

1

ראשית, לביטול הסכםו OSAGO אתה צריך לבוא למשרד הביטוחמסמכי החברה. עם עצמה יש צורך לנקוט את המדיניות בפועל דרכון. בשל העובדה כי רוב חברות הביטוח להחזיר כסף רק על ידי העברה במזומן, לקחת איתם כרטיס של כל בנק ופרטים להעברת כרטיס זה (בנק BIC, שם, חשבון ההתנחלות, וכו ').

2

שנית, מאז ברוב המקרים סיום הסכםואת מתרחשת בגלל מכירת המכונית, ולאחר מכן במכירה לעשות עותק הסכםאלא לקנות ולמכור ולהביא את העותק הזה לחברת הביטוח. במקרה זה, אתה לא צריך להמציא או להסביר את הסיבה לסיום הסכםא.

3

שלישית, כשאת באה למשרד של חברת ביטוח, אתלספק את כל העותקים הדרושים של מסמכים, לכתוב בקשה בצורה של חברת הביטוח. זה נשאר לחכות להחזרת כספים. בדרך כלל בתוך חודש הכסף מגיע לחשבון שצוין. אם תציין את הכרטיס שבו מחובר הבנק הנייד, תקבל הודעת SMS על מילוי המאזן.

עצה 3: כיצד להחזיר מכונית חדשה

על פי החוק להגנת הצרכן,יש לקונה את הזכות לחזור מוכר רכב חדש אם איכותו הייתה ציוד לקוי, לא שלם, כמו גם הפרות אחרות של החוק ואת תנאי חוזה המכר.

כיצד להחזיר מכונית חדשה

הוראות

1

קודם כל, לחזור אל המוכר ולתת סיבות מנומקות למה אתה רוצה להחזיר את המכונית. הקפד לכתוב הצהרה בכתב, עותק של אשר אתה משאיר בבית. המוכר חייב לספק לך תשובה תוך 10 ימים בכתב. ציון התנאים שלהם לפתרון הסכסוך או ציון הסיבות לסירוב.

2

תקשורת עם המוכרים, להביע אמוןדבריהם, הכרת חקיקה בתחום הגנת הצרכן. אל תציע פשרות - תן להם לחפש מפיץ. הגדר את הדרישה העיקרית לעצמך ולהשיג את הגשמתה. כאשר התמודדות עם לקוחות פעילים, המוכרים יהיו מוכנים יותר לספק את הדרישות שלך מאשר להתמודד עם בית המשפט.

3

עיסוק מראה כי לחזורמכונית באיכות ירודה היא הקלה ביותר בתוך 15 ימים מיום המכירה שלה. לידיעתך, בעת הזמנת חבילה מסוימת, על הקונה להמתין עד לביצוע ההזמנה, ותאריך הקבלה בפועל של המכשיר עשוי להיות שונה מיום המכירה.

4

אם המפיץ מאשים אותך בהפרת התנאיםהמבצע, המוביל לכשל של המכונית, דורשים בדיקה עצמאית. זה צריך להיות מוחזק על חשבונו. יש לציין כי ניתן לערער על תוצאות הבדיקה באמצעות בית המשפט.

5

אם אין אמצעים של קדם משפטהמוכר לא ישר לא היתה השפעה, להגיש תביעה נגדו. כדי להגדיל את הסיכוי שלך לזכות במקרה, לשכור עורך דין המוסמכת. סומך על ניצחון, הביקוש לא רק החזרת העלות של המכונית, אלא גם את כל עלויות המשפט ואת הנזקים. אל תדרוש יותר מדי - בתי המשפט לא אוהבים חמדנים. סכום הנזק וכל העלויות לא יהיה יותר מ 50% ממחיר המכונית.

6

אם המכונית נלקחת על אשראי בבנק, פנהלסניף הקרוב עם בקשה לסיום הסכם ההלוואה. ככלל, המוכרים במקרה זה לחלוטין להחזיר את העלות של המכונית לארגון האשראי. בבנק, לאחר סיום הסכם ההלוואה, תקבל את הכסף בשל לך, למעט הריבית כבר שילם. חשוב לדרוש מהבנק לתת הודעה בכתב על היעדר תביעות כלשהן.

עצה 4: כיצד לייבא מכונית לאוקראינה

בכל יום חוצים אלפי אנשים מכוניות הגבול האוקראיני עם מגוון רחב של מטרות. ביניהם, הרבה מהם עבורם את ההעברה של המכונית קשורה לרכישה או המכירה הקרובה. למתחילים במקרה זה מומלץ ללמוד ביסודיות את הכללים הקיימים הקשורים הפרטים של יבוא של כלי רכב אוקראינה.

כיצד לייבא מכונית לאוקראינה

הוראות

1

על פי החקיקה האוקראינית, רכב, כמו כל טובין אחרים המיובאים אוקראינה, כפוף לבקרת המכס והסליקה. לכן, במעבר הגבול תצטרך למלא הצהרת מכס בשני עותקים, שבו בנוסף למידע כללי, אתה חייב לספק מידע מפורט על הרכב המיובא - יצרן, דגם, שנת הייצור, מספר שלדה, וכו ', כמו גם את כל המסמכים הדרושים לו.

2

עליך גם לתעד את הזכותהחזקת הרכב, מתן מסמכים נוטריוני רלוונטי - חוזים של מכירה, מתנה או סחר חליפין. על המכונית שנרכשה עליך להציג את המקור של המחאות, חשבוניות, חשבוניות, שהונפקו על נייר מכתבים וחותמת.

3

אם רכשת מכונית באופן אישי,כי בנוסף למועד המכירה ומידע נוסף על זה, המסמכים מצביעים שם המשפחה, השם והשם שלך. יתכן כי פקידי מכס עשויים לבקש ממך להגיש כמה מסמכים נוספים המאשרים את זכות בעלות: פוליסות ביטוח וכלי רכב מוסמך מסמכים נלווים.

4

מכוניות מיובאות כפופות מכס יבואחובה בשיעור מלא, למעט אלה המיובאים ממדינות עם אוקראינה אשר סיכם איחוד המכס או הסכם בינלאומי על הקמת משטר המכס מיוחד. מסים הבלו תלויים בנפח המנוע ובשנת ייצור הרכב. אם לא ניתן לקבוע את שנת הייצור, מצוין השנה המצוינת במסמכי הרישום.

5

בנוסף לחובת המכס והבלו לייבוא אוקראינה את המכונית הוא שילם מע"מ, להמשיך מן המכסערך, יבוא חובה, הבלו שיעור מע"מ של 20%. לסיכום, היזם יצטרך לשלם אגרה אחת עבור עמילות מכס וגבייה בגין הנפקת תעודה עבור הזכות לרשום מכונית במשטרת התנועה.