מהו שוק המוני?

מהו שוק המוני?

שוק המונים הוא נייר מעקב מאנגליתלטווח ארוך, המבוצע, פשוטו כמשמעו, כ"שוק המוני ". זהו מוצר המיועד לצרכנים המוניים. בדרך כלל זה די נמוך ערך, מה שהופך אותו במחיר סביר ומקובל.

מהו שוק המוני?

הרעיון של שוק המוני

הרעיון של שוק המוני מבוסס על מערכת המותג,כמו סימן מוכר לצרכן. אחרי הכל, אם האיכות של מוצר מסוים אינו שונה באיכות של מוצר דומה ערך, אז מה הטעם לקנות את זה בדיוק? זה המקום שבו את הקונספט של המותג מגיע לחזית. פרסום ושיווק מגוון רחב של טכנולוגיות נמצאים בשירות בשוק ההמוני, מראה בטלביזיה ועל דוכנים מיוחדים יפהפייה עם עף שיער ומסביר כי המותג שלהם תואם את העקרונות החיוניים של תושב העיר הטיפוסי, המהווה את הצרכן העיקרי של המוני market.Kachestvo מונית - המוצר הוא ממוצע למדי. אם אתה מנסה לקנות אותם טובין בקטגוריות מחיר שונים (כמה פעמים יקרות יותר), ולאחר מכן לוודא כי הם יכולים למעשה להיות הרבה יותר יעילים או נוחים. הייצור של הסחורה של קטגוריה זו מתרחשת לעתים קרובות על תוכנית זיכיון. משמעות הדבר היא שאם אתה קונה שמפו מהמותג בשוק ההמוני, אז תעשה את זה במקום רחוק מן המקום שבו אתה חי, ולא במדינה שבה המותג נוסד. החברה מוכרת זכויות וטכנולוגיה כדי ליצור מוצרים תחת המותג שלה, מחייב את החברה הזכיינית לעמוד בסטנדרטים איכות שצוין. שניהם החברה ואת המותג עצמו, ואת הרווח של חברת הזכיינית, צרכנים - המוצר אהוב בכל מקום בעולם, ומוצרים לשוק רחב - מפעל אחר.

איכות השוק ההמוני

ככלל, מוצרי שוק המוני אינם מספיקיםכוכבים מן השמים. לדוגמה, אם אנחנו מדברים על קוסמטיקה, אין זה סביר שזה יעזור לך להתמודד עם בעיה רצינית כלשהי. היא יכולה להתמודד עם טיפול יומיומי, אבל לא יותר. גם אם הפרסום מבטיח השפעות נס, הקוד עוסק במוצרי שוק המוני, אתה לא צריך לסמוך עליו. זה היה על השעון של מוצרי צריכה, כי הפרסום הפך להיות יצירתיים במיוחד בניסיון למשוך את תשומת הלב של הצרכנים, וכן, בזכות מוצרים אלה, הפרסום הוא מטעה (אפילו ממשיך להגיב על זה ברמה תת הכרתי). אגב, פרסום לוקח חלק משמעותי של התקציב בעת יצירת המוני בשוק מוצרים. יתר על כן, זה ההוצאות העיקריות שלה.איך לקבוע את המוצרים בשוק ההמוני? הוא נמכר בכל מקום. אתה יכול לקנות את אותו הדבר בכל אזור של המדינה שלך כמעט בכל מדינה בעולם. כמו כן, אין מקום מיוחד למכירת מוצרים אלו. זה ניתן לראות על מדפי סופרמרקט, בחנויות הבית, לפעמים בבתי מרקחת ושווקים. מוצרי שוק המוני ממוקמים בדרך כלל, כמשהו מתאים לכל האנשים. שופט את עצמך, זה אפשרי? להשיג נכסים כאלה יכול להיות רק אחד: המאפיינים הממוצע כי השוק ההמוני.