מה המסמכים הדרושים כדי לפתוח בר בירה

מה המסמכים הדרושים כדי לפתוח בר בירה

בר הבירה הוא אחד המפעלים הפופולריים ביותר. כדי לפתוח את עצמך, אתה צריך להכין היטב: לבחור מקום מתאים ולאסוף את רשימת המסמכים הדרושים.

מה המסמכים הדרושים כדי לפתוח בר בירה

צורה ארגונית ומשפטית

לפני פתיחת בר הבירה שלך,יש צורך ללמוד היטב את המסגרת החקיקתית המסדירה את המסחר הקמעונאי משקאות אלכוהוליים. החוק קובע מי ומי יכול למכור בירה. לדוגמה, מכירת משקאות אלכוהוליים אסורה בהחלט במוסדות רפואיים וחינוכיים, מתקני תחבורה, בתחנות אוטובוס, שווקים ותחנות רכבת, יש לשקול בזהירות איזה סוג ארגוני וחוקי לבחור לעסקים. LLC היא האפשרות הטובה ביותר, שכן עבור ארגון זה מערכת המיסוי היא פשוטה. זה מאפשר לך לשמור על מסים על רווחים ורכוש של הארגון ומע"מ. בעת הכנת מסמכים, אתה צריך לשקול את הדרישות של הצבת סרגל. השטח חייב להיות לפחות 180 מטרים רבועים. הבר לא צריך להיות ממוקם בבניין דירות. סביר להניח, החדר צריך להיות מתוקן. כמו כן, לאחר הרישום של כל המסמכים הדרושים על מנת לרכוש ציוד כגון תנורי מיקרוגל, צלחת, בר, ארונות, ריהוט עבור החדר, קופה רושמת, חלון ראווה, מקרר, מכונת קפה, מגרסת גנרטור קרח, מודול עבור ברזי בירת התקנה, שייקרים, מנות ואת אביזרי בר. בנוסף על איכות מובטחת של בירה, אתה צריך לקחת ברצינות את התפריט הראשי של הבר. זה יכול להכיל לא רק מגוון רחב של חטיפים לבירה, כגון קרוטונים, מוצרים מעושנים, וכו ', אלא גם מכילים מנות ברמה גבוהה.

רישום עסקים

כדי להתחיל רישום של מסמכים יש צורך ברישום- חברה בערבון מוגבל. זה יעלה מ 1000 ל 5000 רובל. המחיר תלוי בשאלה האם ישמשו את משרדי הסיוע המשפטי, כמו כן יש צורך בקבלת אישור מוצר ורשיון למכירת משקאות אלכוהוליים. מחיר הרישיון לתקופה של 5 שנים יעלה כ -40,000 רובל. אז אתה צריך להסיק חכירה או רכישה / מכירה של המקום שבו הבר יהיה ממוקם. דמי השכירות של הנחות יעלה כ 80 000 רובל, יש צורך לרשום קופה ולסיים חוזה עבור התחזוקה שלה, לאחר מכן - כדי לקבל אישור לפתוח בר בחצרים ב SES ואת מכבי האש. חשוב מאוד להגיע להסכם על ניקיון שיטתי של מערכות אוורור ומיזוג אוויר. ו, לסיכום, כדי לקבל את הזכות להתחיל את הבר, אתה צריך היתר מדינה מ Rospotrebnadzor.