כיצד להשתמש בתוכנית ultraiso

כיצד להשתמש בתוכנית ultraiso


UltraISO הוא קטן אבל מאוד פונקציונליתוכנית ליצירת תמונות ולעבוד איתם. התוכנית יכולה ליצור ולצרוב תמונות CD ו- DVD, כמו גם להתאים אותם. UltraISO תומך כ 30 פורמטים של תמונות, ביניהם ISO, MDF / MDS, IMG / CCD / SUB ועוד. זה לא תובעני למשאבים. הממשק של כלי השירות יש מראה קלאסי מתורגם לשפות שונות, כולל רוסית. התוכנית פועלת על Windows, Linux ו- MacOS מערכות הפעלהאחת התוכניות הטובות ביותר ליצירת תמונות של דיסקים


סקירת ממשק

להבין כיצד להשתמש בתוכנית,לא מסובכת. כאשר אתה מתחיל UltraIso, מופיע חלון, בחלק העליון שבו יש "תפריט תוכנית ראשי", תחת זה יש "לוח השקה מהירה". סביבת העבודה מחולקת לארבעה חלקים. בפינה השמאלית העליונה, מוצג מידע אודות תוכן הדיסק הפתוח בתוכנה. זה מוצג בצורה של עץ כמו רשימה של תיקיות. ובפינה השמאלית העליונה, תוכל לראות רשימת קבצים בתיקייה שנבחרה. מידע מפורט עליהם מוצג בחלק הימני התחתון. בתחתית השמאלית יש רשימה של כוננים זמינים.
Ultraiso מובחנת על ידי פורמט משלה. זה נקרא ISO מכווצת - ISZ. למרות פורמט זה ניתן לקרוא רק בעזרת כלי השירות עצמו, זה הפך להיות מאוד פופולרי, הודות דחיסת נתונים מעולה.

כיצד ליצור תמונת CD / DVD

הכנס את הדיסק לכונן האופטיהפעל את היישום UltraISO ולחץ על כפתור "כלים". מהרשימה הנפתחת, בחר "צור תמונת תקליטור". היישום יפתח תיבת דו-שיח חדשה שבה יהיה עליך לציין את הכונן עם הדיסק המוכן ולהקצות את הנתיב לתיקייה לשמירת התמונה. בנוסף, בשלב זה ניתן לבחור את הפורמט הנדרש - ISO או, למשל, אלכוהול. אשר את הבחירה על ידי לחיצה על הלחצן 'בצע'

כיצד לצרוב תקליטור / DVD תמונה

כדי ליצור תמונת דיסק, לחץ עלכפתור "כלים" ובחר את הפריט בתפריט "צריבת תקליטור התמונה". במקרה זה, אתה צריך לספר את התוכנית שבה התיקיה עם הקבצים נמצא. וגם לבחור פרמטרים נוספים: שיטת ההקלטה (טאו - טריק בבת אחת או DAO - דיסק בבת אחת) ומהירות. אם שיטת TAO מוגדרת, רק רצועה אחת תירשם לכל קליטה. אם אתה רוצה לכתוב את הדיסק כולו, אז אתה צריך להשתמש בשיטת DAO.
אם Nero Burning ROM מותקן במחשב שלך, UltraISO יכול להשתמש במנוע של יישום זה כדי לצרוב דיסקים.

כיצד לצרוב דיסק

ראשית, עליך ליצור תמונת דיסק. כדי לעשות זאת, זה מספיק כדי לבחור את הקבצים להיות כתוב ולשים אותם בחלון הימני העליון של התוכנית. במקרה זה, את עוצמת הקול של הקבצים שנבחרו יוצגו בחלק העליון של החלון. זה מאפשר לוודא כי נפח הקבצים המיועדים לכתיבה אינו עולה על קיבולת הדיסק ולאחר מכן לחץ על כפתור "קובץ" ובחר את הפקודה "שמירה בשם" מהרשימה הנפתחת, ציון המקום לשמור, את שם התמונה ואת התוסף (ISO). לאחר יצירת התמונה, לחץ על הלחצן "כלים" והשתמש בפריט התפריט "Burn CD image". במקרה זה, ציין את מהירות ההקלטה ואת הפרמטרים הדרושים אחרים.

כיצד לפתוח תמונת דיסק עם

לחץ על כפתור "כלים" ובחר"הר לכונן וירטואלי". ייפתח חלון שבו עליך לבחור את תמונת הדיסק הרצויה בשורת "קובץ תמונה". לאחר מכן לחץ על הלחצן "הר" למטה. בנוסף, היישום יכול להשתמש כוננים רכוב בתוכניות אלכוהול 120 ו Daemon-Tools. לחצן Unmount משמש להסרת דיסק מהכונן הווירטואלי. כדי לפתוח את התמונה רכוב, אתה צריך ללכת לתיקיה "מחשב" ולחץ פעמיים על הדיסק הווירטואלי המוצג שם.
UltraIso מאפשר לך לעלות שמונהכוננים וירטואליים. כדי לשנות את המספר שלהם, לחץ על "אפשרויות" - "הגדרות" - "כונן וירטואלי". בשורה "מספר התקנים", ציין כמה כוננים ברצונך לקבל.

יצירת כונן הבזק מסוג USB

כדי ליצור כונן flash flash מסוג אתחול, עליךיש כונן פלאש מוכן בתבנית NTFS ותמונה מוקלטת מראש של דיסק האתחול בפורמט ISO. הכנס את הכונן ליציאת ה- USB החופשית והפעל את ה- UltraISO. פתח את התמונה מוכנה. כדי לעשות זאת, לחץ על כפתור "קובץ", בחר "פתח" מהרשימה הנפתחת. עכשיו אתה צריך ללכת לתפריט "אתחול" ובחר את "כתוב תמונת דיסק קשיח" פריט. כאן אתה צריך למצוא את האות המתאימה כונן הבזק, ולחץ על "כתוב" מפתח. שיטת ההקלטה נשמרת בצורה הטובה ביותר כברירת מחדל - USB-HDD +.