איך עובד

איך עובד


עד כה, היצרנים מציעיםהרבה תוכניות לעבודה עם מדיית דיסק. חלקם נועדו להקליט דיסקים, אחרים הם ליצירת תמונות, אחרים הם אוניברסליים. אחת התוכניות ריבוי המשימות הפופולריות ביותר היא UltraISO.איך עובד


יהיה עליך  • מחשב עם UltraISO מותקן.


הוראות


1


פתח את התוכנית על ידי לחיצה כפולה על קיצור הדרך. על הלוח העליון של חלון התוכנית יש לחצנים לעבודה עם דיסקים: "שיא", "יצירת תמונה", "שמור", וכו ' כדי לכתוב קבצים לדיסק באמצעות תוכנית UltraISO, הכנס את עוצמת הקול הדרושה לכונן.


2


התוכנית כבר פועלת, נותר רק לבחורקבצים הדרושים. לחץ על "קובץ" - "פתח" בתפריט ובחר את הקבצים שאתה צריך או לפתוח את התיקייה שבה הקבצים הדרושים מאוחסנים. גרור אותם לחלון התוכנית. לוח התוכנית יציג את כמות השטח שנכבשה על ידי הקבצים. ודא שכמות המידע שנרשמה אינה חורגת מהיקף הדיסק עצמו.


3


לחץ על הלחצן "צריבת דיסק". נפתחת תיבת דו-שיח שבה ניתן לבחור את הכונן להקלטה, כמו גם את מהירות ההקלטה. ההגדרות יוצגו באופן אוטומטי, אך ניתן להגדיר את מהירות ההקלטה למקסימום או להפך, להפחית. לחץ על הלחצן "אישור" והמתן עד לסיום ההקלטה.


4


UltraISO מאפשר לך ליצור תמונת דיסק. תכונה זו שימושית בעת יצירת תמונה של דיסקים ניתנים לאתחול, לדוגמה, שצולמה בזמן המשחק. לשם כך, הכנס את הדיסק שברצונך ליצור בכונן. לחץ על הלחצן 'צור תמונת תקליטור' בחלונית התוכנית. בחלון "צור תקליטור / DVD" שנפתח, בחר את התיקייה שבה ברצונך לשמור את התמונה ואת תבנית התמונה. לאחר ההגדרות שנבחרו, לחץ על הלחצן 'בצע'. כאשר תהליך היצירה הושלם, התמונה תהיה בתיקייה שנבחרה.


5


לאחר מכן תוכל לצרוב את התמונה שנוצרה בדיסק. הוסף את קובץ התמונה לחלון באופן מוכר. בחר את "צריבת תקליטור תמונה ..." בתפריט. הפרמטרים הבאים יוצגו בחלון שנפתח: כונן, כתובת קובץ תמונה ומהירות הקלטה. כדי לצרוב תקליטור בהצלחה, עדיף לא לבחור את המהירות המקסימלית. אבל זמן ההמתנה, כמובן, יגדל. לחץ על כפתור "הקלטה" והמתן לתוצאה. לאחר השלמת התהליך, התקליטור יפתח באופן אוטומטי, והתוכניות יודיעו לך שהתהליך הושלם.


6


תכונה נוחה מאוד של UltraISO הואהיכולת ליצור אתחול USB כונן הבזק. לשם כך, צור תמונת דיסק אתחול של Windows באמצעות סכימה מוכרת. הכנס את כונן הבזק מסוג USB למחבר ה- USB במחשב. לפני ההקלטה, לבדוק את הכונן עבור היעדר קבצים ווירוסים מיותרים. לשם כך, מספיק כונני פלאש עם קיבולת של 1 GB. פתח את קובץ התמונה בתוכנית ובחר "Boot Record" - "Write Hard Disk" - "Write" בתפריט. התוכנית תבחר כונן הבזק מסוג USB ותכתוב לו תמונת Windows. ואז בתפריט "אתחול" בחר "כתוב דיסק קשיח" - "צריבה", תהליך ההקלטה יעבור. התוכנית תבחר את כונן ה- USB עצמו כאמצעי התמונה החדש של Windows XP.