כיצד לצרוב דיסק אתחול ב - Ultraiso - -

כיצד לצרוב דיסק אתחול ב - Ultraiso - -


אם התרחש ההפעלה של מערכת ההפעלהכישלון, המחשב הותקף על ידי וירוסים, נתקע או מסרב לאתחל, ואז דיסק אתחול מגיע להצלה. לאחר אותו בהישג יד, תוכל לשחזר את ביצועי המערכת, לתקן שגיאות ברישום, לבצע טיפול וירוסים ולשמור מידע חשוב. הורד תמונה של דיסק כזה אתה יכול באינטרנט, כדי להקליט את זה ב- DVD אתה יכול להשתמש בתוכנית UltraIso.UltraIso - אחת התוכניות הטובות ביותר לעבודה עם דיסקים


יהיה עליך  • - תוכנית UltraIso
  • - נקה תקליטור או DVD


הוראות


1


אם היישום אינו מותקן כבר במחשב שלךהמחשב, אז אתה יכול להוריד את ערכת ההפצה מהאתר הרשמי של היצרן. ההורדה נמשכת רק מספר דקות. התוכנית משולמת, אבל לעת עתה יהיה לך מספיק גירסת ניסיון, אשר יש את כל הפונקציות הדרושות יעבוד במשך 30 ימים. הפעל את ההתקנה ובצע את ההוראות של האשף.


2


בחלון התוכנית הראשי לחץ על הלחצן "קובץ"ובחר "פתח" מהתפריט הנפתח. לפני שתהיה תיבת דו-שיח, בחלק השמאלי של המסך תראה את כל התיקיות הנמצאות בדיסק הקשיח. בחר את התיקייה הרצויה. רשימת התיקיות שבתוכו תופיע בצד ימין. בחר מתוך רשימה זו תמונת אתחול מוכנה. בתחתית החלון, בשורה "שם קובץ", שמו מופיע. לחץ על הלחצן "פתח" לידו.


3


ייפתח חלון חדש, שבו תראהאת התוכן של התמונה שנבחרה. כאן אתה צריך לוודא כי בשדה המידע "תמונה", הממוקם בחלק העליון של החלון, יש כתובת "אתחול". אם זה אומר "ללא bootstrapping", אז אתה לא יכול ליצור דיסק אתחול שממנו ניתן להפעיל את מערכת ההפעלה מתמונה זו.


4


כדי להתחיל בהקלטה, לחץ על הלחצן"כלים" ובתפריט הופיע לבחור את הפריט "צריבת תקליטור התמונה". אותה תוצאה ניתן להשיג על ידי לחיצה על כפתור המתאים על "סרגל הכלים", או פשוט על ידי שימוש במקש החם F7. תיבת הדו-שיח הגדרות הקלטה תיפתח. ציין את נתיב התוכנית לכונן, בחר את מהירות ההקלטה (כדי למנוע שגיאות עדיף לעצור לכל הפחות). בתפריט הגלילה של שיטת ההקלטה, בחר Disc-at-one (DAO) - והכל בבת אחת. סמן את תיבת הסימון. לחץ על "שמור".


5


החלון "לכידת תמונה" נפתח, שבו אתהאתה יכול לצפות בתהליך ההקלטה. בתום התהליך, מגש התקליטורים ייפתח אוטומטית ותוצג הודעה על תוצאות הפעולה ועל אימות הנתונים. אם הכל בסדר, אז תראה שורה עם הכיתוב "אימות היה מוצלח!". אחרת, יהיה צורך לחזור על התקליטור באמצעות תקליטור אחר.