מהי הסדרה "בית עם חבצלות"

מהי הסדרה "בית עם חבצלות"


סדרת הטלוויזיה החדשה היא סאגה משפחתית על חייו של גיבורו של הקו החזית מיכאיל גובורוב ומשפחתו. הסרט מספר את סיפורם של כמה דורות של העם הסובייטי מסוף המלחמה ועד ימינו.מהי הסדרה "בית עם חבצלות"


העלילה

מנהל התמונה הוא ולדימיר קרסנופולסקי.
בשנת 1946, לאחר הניצחון על הפשיסטים,עובד החזית ג 'ורג' מיכאיל גובורוב חוזר לחיים שלווים. אבל דרכו לא שוכבת עם אשתו. מייקל למד שטסיה היא אשה שפגש בדרכים של מלחמה והתאהבה, ילדה בת, והיא נהרגה בהפצצת הרכבת. לילי הקטנה היא בתו של מיכאיל. הוא מוצא את זה בבית היתומים. יחד עם גובורוב שלה, סוף סוף, מגיע למשפחה. הופעתה של בת בלתי חוקית היא הפתעה לא נעימה למשפחת מיכאיל, אשתו ובנו הקטן קוצ'י (קונסטנטין). אשתו לא יכלה להתאושש מהמכה הזאת. היא לא סלחה לבעלה ולא קיבלה את "הדם" שלו. ידיד קרוב של מיכאיל, דמנטי שולגין, מזמין אותו לנקוט עמדה אחראית. לאחר מכן, משפחת גובורוב זזה לבית אחוזה מחוץ לעיר. האמונה הרווחת יש christened אותו "בית עם חבצלות". עם זה מחובר האגדה של האישה האומללה שהטילה קללה על הבית ותושביו. ואף על פי שזה קרה במאה התשע עשרה, הבית עדיין עוין לאורחיו. "לא יהיה שום אושר עבור אלה שגרים שם במשך מאה שנים," - הקסם הזה מפחיד אנשים ממנו. אבל Govorovs, לא לדעת שום דבר עליו, להיות אדונים חדשים של הבית. בתחילה, החיים שלהם הולך טוב, אבל את הצרות בקרוב להתחיל לרדוף מייקל פעם רשלנית. הבן מת, והאשה שוקעת את ההר ביין. ואז מתברר שטסיה, אמה של לילי, שרדה ומחפשת את בתה. כך מתרחש סיפור של משפחה אחת. ילדים גדלים, הורים מזדקנים. אבל כולם ממשיכים לחיות תחת קורת הבית עם חבצלות שהפכו לקרוביהם. והסאגה הזאת עוד לא הסתיימה.

שחקנים מסומנים

התפקידים בסרט בוצעו על ידי שחקנים רוסיים ואוקראינים: סרגיי מחוביקוב, דריה מורוז, ניקולאי דוברינין, אולסיה סודיזובסקאיה, יוג'ין קנייב, ויקטור ראקוב ועוד.
סרגיי Makhovikov - שחקן רוסי פופולריתיאטרון וקולנוע, הבמאי, מבצע שירים משלו. הוא נולד ב -1963. כוכב הסידורים: "עיוור", "משמר סודי", "עיוור -2", "גרומובס", "סבוטור -2", דריה מורוז היא שחקנית קולנוע וקולנוע רוסייה. נולדה ב - 1983. ההורים הם השחקנית המפורסמת מרינה לבוטובה והבמאי יורי מורוז. התחלתי לירות בקולנוע מ -3 חודשים. בסך הכל היא שיחקה ב 53 סרטים וסדרות. בשנת 2009 זכתה בפרס "ניקה" לתפקיד הנשי הטוב ביותר (הסרט "חי וזוכר"). אולסיה סודיזובסקאיה היא שחקנית קולנועית סובייטית ורוסית של תיאטרון וקולנוע. כוכב הסרטים "אמא, לא להתאבל", "שושן של עמק כסף". היא כיכבה ב 56 סרטים.

על המופע

הפקה משותפת של אולפן הקולנוע הרוסי"סרט מועדף" ו אוקראינית Film.UA. הבכורה התקיימה ב -31 במרץ 2014. עונה 1 הוצגה. בסך הכל 24 סדרות מוסרים. משך כל סדרה הוא כ 45 דקות.