באילו מדינות מותר גילוי עריות?

באילו מדינות מותר גילוי עריות?


פשעים הקשורים הפקרות מינית הופכים נפוצים יותר. באילו מדינות מותר גילוי עריות? מבחינה משפטית, היא אינה אסורה במספר מדינות מתורבתות.באילו מדינות מותר גילוי עריות?


הוראות


1


רוסיה. זה ייראה מוזר, אבל על פי החוק עריות ברוסיה אסור. אי אפשר להתחתן עם קרובי משפחה בקו ישר עולה, למשל, אב עם בת, או סבתא עם נכד. זה חל על הורים מאמצים עם ילדים מאומצים. גם אח ואחות אינם יכולים ליצור קשר. אבל אף אחד לא מזכיר על דודים ואחייניות, כמו על בני דודים ובני דודים. לכן, זה מותר.


2


הולנד. מדינה זו היא לעתים קרובות דיברו בתור הכי חופשי בחוקים. לגליזציה של נישואים בין הומוסקסואלים, הגנה על זכויותיהם, מכירת סמים קלים - כל זה הוא סטנדרטי עבור אמסטרדם. גילוי עריות בהולנד אינו מותר. גם כאן נישואים בין אחים מוכרים לגיטימיים. התנאי היחיד לאבטחת הקשר הרשמי הוא עידן האוהבים. ההבדל זה לא צריך להיות יותר משמונה שנים.


3


שוויץ. מדינה שפתרה לאחרונה גילוי עריות. מאז שנת 2010, במצב מתקדם זה עם רמת החיים הגבוהה ביותר, החוקים השתנו. הכתבה על האחריות הפלילית למעשה זה נעלמה לפתע מן הקוד, שהביא את הציבור לזעם.


4


צרפת. אם גילוי עריות מותר במדינה הזאת הוא נושא במחלוקת. הקוד האזרחי אוסר נישואין בין קרובי משפחה מן המאה XIX. אבל אין סימן בחוק על כניסה ליחסי מין בין מבוגרים שהם קרובי משפחה. לפיכך, זה נחשב עניין אישי של זוגות עצמם.


5


בלגיה. במדינה אירופית זו, נישואין כפויים אסורים, גורם אלים הוא נכלל מראש. אבל גילוי עריות כאן נחשב לעובדה של חיי היומיום.


6


הודו. כמדינה מתפתחת, הודו אינה אוסרת על גילוי עריות כצורה של יחסים. כמו כן, לא נלקח בחשבון גיל הרוב, כמקובל במדינות מתורבתות.


7


אזרבייג'אן. אפשר לבודד את המדינה הזאת כמקום הקרוב ביותר לרוסיה. גילוי עריות מותר לא רק כאן, אלא גם במדינות רבות אחרות במזרח. במיוחד זה נוגע למצב בכפר. מסורות קודמות, ונישואין בין בני דודים לאחיות הופכים לנורמה. חתונות מתקיימות בחגיגיות. הטקס של הפגנת סדין לאחר ליל כלולות לכל קרובי משפחה הוא נפוץ.