כיצד נכון לקחת מדידות ולגלות את גודל הבגדים שלך

כיצד נכון לקחת מדידות ולגלות את גודל הבגדים שלך


במהלך טיולים בחנויות ובוטיקים לעתים קרובותנשאלת השאלה איך לדעת את גודל הבגדים שלך. הבעיה מסובכת על ידי העובדה כי ישנם מספר סוגים של רשת ממדית. זה מסבך באופן משמעותי את תהליך בחירת הבגדים.כיצד נכון לקחת מדידות ולגלות את גודל הבגדים שלך


יהיה עליך  • - עוזר;
  • - סנטימטר קלטת;
  • - סרגל או מקל ישר.


הוראות


1


כדי להסיר את המדידות כראוי, עליך ללבושתחתונים. במקרים קיצוניים, אתה יכול לקחת מדידות בחולצת טי קלה ומכנסיים קצרים. על מנת שהמדידות יהיו מדויקות, אתה צריך לעמוד זקוף ולהפיץ את הכתפיים. ידיים יש להוריד למטה.


2


כדי למדוד את ההיקף של החזה, אתה צריך להוציא קלטת סנטימטר על החלקים הבולטים של החזה, מתחת לבית השחי, ועל הגב - ממש מעל רמת האקספילה.


3


מדידת המותניים היא הקלה ביותר: אנו מוצאים את קו המותניים הטבעי ומודדים אותו.


4


כדי לקבוע את היקף הירכיים, הקלטת צריכהלשמור באופן אופקי לחלוטין. הוא חייב לעבור את החלקים הבולטים ביותר. סנטימטר קלטת מלפנים צריך לבלוט עד לרמה של הבטן. ליתר דיוק, זה מספיק כדי לקחת כל מקל ישר או השליט. העיקר הוא שאורכה ארוך יותר מהאורך מהבטן ועד תחילת הירך. עכשיו אנחנו מורידים אותו אנכית ברמה של הבטן ומטה. בשלב זה אנו מבצעים מדידות, תוך התחשבות המרחק אל מוט.


5


עכשיו לכופף זרוע קטנה על המרפק ולמדוד את אורך מאמצע הצוואר אל פרק כף היד, עובר דרך המרפק. זה יהיה אורך השרוול.


6


כדי למדוד את אורך לרוחב של מכנסיים אתה צריך לבנותקלטת מתחילת עצם הירך על הרצפה על הרצפה. דרך נוספת היא למדוד את אורך המכנסיים שמתאימים לך באופן מושלם. אבל זכור כי כאן החגורה לא נלקח בחשבון.


7


בהתבסס על התוצאות שהתקבלו, אנו קובעים את הגודל שלנו,השוואת הנתונים עם הטבלה. עבור חולצות, מעילים, שמלות וטוניקות, יש שולחן אחד שבו הפרמטרים החשובים הם ההיקף החזה, המותניים, הירכיים ואורך שרוול.

8


וגם עבור חצאיות ומכנסיים קצרים, הפרמטרים העיקריים יהיו ההיקף של המותניים והמותניים. עבור מכנסיים חשוב גם לדעת את אורך.