עצה 1: מה הוא ייחודי על צעיף ארנבורג downy

עצה 1: מה הוא ייחודי על צעיף ארנבורג downy


אורנבורג למטה בד ידוע בכל רחבי העולם ונחשב לאחד הסמלים של רוסיה. אז מה ההצלחה, היופי והייחודיות של מטפחת מטומטמת? ולמה צריך לרכוש אותו?מ צעיף אורנבורג הוא ייחודי


בעיר Saraktash, אזור אורנבורג, יום חמישי -יום השוק שנקרא. בבוקר, המוכרים הראשונים מופיעים בכיכר המרכזית של העיר. הם משכיבים רדידים, עכבישים, קערות מתוצרתם על המדפים. עד הצהריים מתוך שפע של מוצרים סרוגים מסנוור בעיניים.

המוכרים (הם אדונים), כמו דמויות מאגדות, עטופות במטפחות ועכבישים, מפגינות את תוצרתן. יש מוסיקה, צחוק וניחוח האפייה. יריד זה! יש קונים - אורחים מהמרכז האזורי. אבל בין מכוניות חונות, אתה יכול לראות מכוניות עם מוסקבה ולנינגרד מספרים. בחר קורי עכביש והשאיר הוא פשוט בלתי אפשרי! כל המוצרים הם כל כך יפה הפרט כי אתה רוצה לקנות פשוטו כמשמעו הכל.

היסטוריה של מטפחת

מסורת של צעיפים לסרוג יש היסטוריה ארוכה. על פי נתונים רשמיים, צעיף אורנבורג הופיע לפני יותר מרבע מאה. אבל מקורות אחרים מדווחים כי דיג מושרשת דיג נולד הרבה לפני הופעתו של המחוז אורנבורג.

אורנבורג צעיף דבש - צעיף סרוג מעז של למטה חוט - הבסיס. עוף של עזים אורנבורג הוא הדק ביותר בעולם. עובי יוצא דופן כזה של מטה נובע התנאים האקלימיים המיוחדים בהם חיים אלה חיות, ואת המוזרויות של התזונה שלהם.

סוגי מוצרים למטה

ישנם שלושה סוגים של מוצרים למטה.

אינטרנט - המוצר עדין עדין עזחוטים למטה ומשי. הוא שחוק באירועים חגיגיים חגיגיים, כקישוט. דפוס הסרוגה מורכב, והעבודה עצמה מייגעת מאוד. באופן מסורתי, נהוג לבדוק את הדקות של האינטרנט עם שני פרמטרים. הוא חייב לעבור את טבעת האירוסין ולהניח אותו בקליפת ביצת האווז.

הפלאטין הוא שכמייה בצורת צעיף, על פי שיטת סריגה זה דומה קורי עכביש.

צעיף או צעיף דבש - מטפחת עבה וחמהצבע אפור. מוצרים אלה משמשים ללבוש היומיום בחורף. כחוט - בסיס המשמש כותנה או חוט lavsanuyu. ממחטה בעבודת יד לסרוג חוט קשורה. ראשית, לסובב חוט מן העז למטה, ולאחר מכן לסנן אותו על חוט משי (כותנה) בסיס.

הצעיף לא נראה פרוותי בהתחלה. המוצר מתחיל להתפורר בתהליך של לובש אותו. איכות הצעיף ניתן לבדוק בקלות. זה מספיק כדי למצוא את באמצע המוצר, לתפוס כמה פתילים של מוך ולהרים את המטפחת. הצעיף האמיתי לא ייפול, אבל הצמר לא ייצא ממנו.

נכון לעכשיו, רדידים downy מיוצרים במפעל לסרוג ביד. אין ספק, עבודה ידנית מוערך לעיל.
עצה 2: איך לסרוג צעיף אורנבורג


צעיפים של אורנבורג הם משלושה סוגים: פשוט צעיף, spiderweb וגנב. פשוט צעיף הוא עשוי עבה אפור או לבן מוך - זה כל יום צעיף. האינטרנט עשוי מרבב דק ומשי. הדפוס שלה מורכב, ורכותה ועדינותה של הצעיף הן כאלה שהמוצר המוגמר עובר לטבעת הנישואין. פלנטין - זה צעיף גדול נוצה עכביש. הוא שחוק באירועים חגיגיים.איך לסרוג צעיף אורנבורג


הוראות


1


סריגה של צעיפים ארנבורג דוני לא גורםקשיים עבור סורגים עם ניסיון. אם אתה יודע איך להקליד לולאות, לסרוג פנים, לולאות עין הפוכה, לעשות ולמשוך את התלבושות, אז אתה יכול להשתלט על אמנות סריגה צעיפים ארנבורג דוני.


2


קודם כל, לקנות 200-250 גרם של חוט דק דון סיים. בדרך כלל הוא נמכר כבר מתוח על חוט HB.


3


קרא בעיון את תיאור סריגת הצעיף בהתאם לתוכנית המוכן. המטפחת סרוגה על ארבעה צדדים. היזהר בהחלט בצע את סדר סריגה.


4


התחל סריגה מן השפה של הפינה השמאלית התחתונה. זווית המטפחת מורכבת מהחלק הימני והשמאלי. לסרוג מיד את שני הצדדים של הדפוס, קשירת ביניהם "נתיב" מפריד של 2 לולאות פנים.


5


לאחר עיסוק דפוס פרינג 'מלא, לתרגם אחד מהםחלק, השמאלי העליון ואחד לולאה של המסלול, על פיסת סריגה, לסרוג את שאר הלהקה לאורך הרצוי. לאחר מכן, להתיר את הפינה התחתונה הימנית של השפה ולהזיז את החלק הימני העליון של השפה כדי סיכה עם לולאה אחת של "נתיב".


6


להזיז את הצירים מאחד הסיכות כדי חישורים וסוג על הקצה הפנימי של השפה את המספר הדרוש של לולאות עבור הבד העיקרי של המטפחת. לסרוג את המטלית העיקרית של המטפחת יחד עם הגבול בצדדים לגודל הרצוי.


7


הסר את הלולאות של הפינה השמאלית העליונה של השפה ואת מטפחת המטפחת על הסיכה. לקשור את הפינה השלישית של המטפחת באותו אופן כמו בפינה השנייה, לסירוגין את nakids וקושרים את הלולאות הדרושים.
עצה 3: כיצד לבחור צעיף נוצה


אנשים רבים מכירים את הצעיפים של אורנבורג. בכל העולם, הביטוי "דפוק צעיף"קשורה תמיד עם אזור זה ברוסיה. צעיפים דוויי מאזור זה הם ייחודיים ומושכים. לבבות של נשים אופנה רבות בעולם לרעוד במבט אחד על העבודה הרוסית הזאת של האמנות. מה הם הקריטריונים כדי להיות מודרך בעת בחירת צעיף downy לרכוש דגימה בלעדי ואיכותי באמת.איך לבחור מטפחת דומי


הוראות


1


קודם כל, להחליט איזה סוג של מוצר אתה רוצה לרכוש: מכונת מחייב או עבודה ידנית. העובדה היא דפוק צעיף עבודת יד היא הרבה יותר יקר. כדי לעשות זאת צעיף זה לוקח לפעמים כמה חודשים.


2


הקפד להחליט בעצמך מה דפוק צעיף יתאים לצרכים שלך. מוצרים חמים למטה הם הרבה יותר עבה מאשר stoles ועכביש העמודים. יש להם תכונות בידוד תרמי גבוה יותר.


3


לקבוע מה גודל וצבע צריך להיותרכש צעיף. כל זה תלוי בגורמים האישיים שלך (העדפות אנושיות, תנאי הפעלה וכו ') יש לזכור כי טיפול פריטים מ מוך נדרש. כמעט כל צעיפים למטה יש צורה מרובעת, אבל הגודל שלהם יכול לנוע בין 100 ל 160 ס"מ (כל צד). אגב, התיאור של כל מוצר מניח את ההוריה של פרמטר זה.


4


צעיפים דאונית שונים בשיעורים, אולם פנימההמעמד הנבחר יכול להיות מספר סוגים של מוצרים שונים, אשר נבדלים הערך. גורם המחיר תלוי ישירות באיכות של מוך. לדוגמה, למטה צעיפים 1 C 19 ו - 1 C 31 יכול לקבל את אותו הרכב סיבי וגודל, אבל במחיר של כמעט 2 פעמים שונות. הטכנולוגיה של ביצוע צעיפים גם קובע את העלות של מוצרים למטה. אז דפוק צעיף קטגוריה 1 C 11 בתחילה אין שיניים, כך הקצוות של מטפחת כזו נסחפים על מכונת התפירה. זהה צעיף 1 עם 16 יש שיניים לאורך הקצוות, ולכן זה עולה הרבה יותר.
עצה 4: איך לסרוג מטפחות downy


צעיף דוני - מוצר ייחודי. למרות הדקות לכאורה, זה חם מאוד. מתבוננת בו, נראה כי זה פשוט מעבר לכוח של אדם פשוט לחבר את נס כזה. אבל מקצועי knitters יכול ליצור כזה יצירת מופת רק כמה ימים.איך לסרוג מטפחות מטומטמות


יהיה עליך  • צמר מיוחד, המתקבל רק מסוג מסוים של כבשים, חישורים פלדה.


הוראות


1


למעשה, אתה לא צריך לקשור את הצעיףאם יש לך כישורים מסוימים knitters, כלומר, אתה יודע את הסוגים העיקריים של לולאות (מלפנים ומאחור), יודע איך לעשות nakidy ולסגור את המוצר. באשר מוך, כאן אתה יכול ללכת בשתי דרכים. הראשון הוא לקנות חוט מוכן. השני הוא להכין את זה בעצמך.איך לסרוג למטה <strong> מטפחות </ strong>

2


אם אתה מחליט לעבד את המוך עצמך, אז אתהצריך גלגל מסתובב חשמלי, חוטים כותנה בצבע של מוך, שתי מברשות לסירוק. היכונו לחישוב כי צעיף לבן בגודל בינוני משאיר איפשהו סביב 250 גרם של חוט. ראשית אתה צריך לשטוף אותו במים חמים באמצעות שמפו. התנאי העיקרי הוא לא לשטוף את כל פיסת, אבל להפריד גושים קטנים ממנו. במים, השיער צריך להיות מיושר, בשום אופן לא לוחצת או מתפתל. לאחר הכביסה, מוך צריך להיות מיובש מסורק, ולאחר מכן באמצעות גלגל מסתובב כדי לסנן אותו על חוט. חוט מוכן.איך לסרוג למטה <strong> מטפחות </ strong>

3


החל לסרוג, זכור כי ממש downyהממחטה לא צריכה להיות רכה. זה מאוד רך למגע, אבל רכה הופך רק במהלך השימוש. אתה צריך לסרוג צעיף על פי התוכנית. ניתן לעשות זאת בשתי דרכים. הראשון הוא הראשון לחבר את הבד הראשי, ולאחר מכן לקשור אותו עם הגבול. כדי לעשות זאת, אתה צריך להקליד את המחטים את המספר הדרוש של לולאות לסרוג להב ישר. עבור אלה שהם כבר פחות או יותר סורג מנוסים, יש אפשרות לנסות לסרוג את הבד הראשי עם דפוס, באמצעות לולאות, פיתול וטכניקות קישוט אחרים. הגבול גם צריך להיות סרוג על פי דפוס, תוך שימוש באותה הפחתה של לולאות קרוב יותר להשלמת סריגה.איך לסרוג למטה <strong> מטפחות </ strong>

4


אם אתה הולך לסרוג עם מטלית אחתיחד עם השפה, את השיניים של השפה צריך להיות קשור על ידי קשירה הדרגתית בעזרת צירי הלולאות על הדיבור. אז אתה צריך לסגור את החלק לולאה. אז השן נוצרת. כל שאר הדפוסים סרוגים באותה צורה. לאחר מכן, לסרוג את הבד הראשי בכל דרך שאתה אוהב.איך לסרוג למטה <strong> מטפחות </ strong>עצה 5: איך לקשור צעיף למטה


דוני צעיף הוא אביזר מקורי ומעשיבגדי נשים. תחוב על כתפיה, היא תיתן לך חום וקסם. זה לא כל כך קשה, כפי שזה נראה במבט ראשון, כדי לקשור מוצר כזה, כל כך באומץ לעלות על סריגה.איך לקשור צעיף למטה


יהיה עליך  • - 50 גרם של עז טהורה למטה או 1500 מ של חוט דומי עם חוט או חוט ויסקוזה;
  • - חישורים ישרים או עגולים מספר 3,5-4;
  • - דפוס סריגה.


הוראות


1


לפני שתתחיל סריגה, הפעל את התבנית כדלקמן.אתה יכול לחשב כראוי את הצפיפות של סריגה. לקשור אותו בגודל 10x10, לספור את מספר לולאות בסנטימטר אחד. כדי לעשות זאת, לחלק את המספר הכולל של לולאות במדגם על ידי מספר שהתקבל של סנטימטרים. הצפיפות האופטימלית של הצעיפים היא 24 לולאות ב 10 ס"מ.


2


על מספר חישורים 3,5-4, לחייג עשרים ואחת לולאות. בשורה הראשונה, לקשור חמש פנים, שני עין הפוכה, שלוש עשרה פנים, אחד broach ו קצה, ולכן, שורה יגדל על ידי לולאה אחת.


3


לאחר מכן, לסרוג על ידי ערכת דפוס שבחרת,מה שהופך תוספות בתחילת כל שורה אפילו. כך תוכלו ליצור את קצה משופע של הצעיף. מספר הלולאות היוצרות רצועה של דפוס גרב יגדיל כל שתי שורות לכל לולאה אחת.


4


כאשר 39 לולאות מופיעות בסדרת עין הפוכה, חזור על המוטיב של הדפוס הראשי פעמיים בשורה הבאה.


5


שים לב שרוחב תבנית הגרב של הקצה הוא לולאה אחת.


6


קצה הצד הארוך של הצעיף יוצר את העגלה ואת הלולאה שהוסרה. בתחילת השורות המוזרות, קושרים את שתי הלולאות יחד עם הציר הקדמי שמאחורי הקיר האחורי.


7


עניבה, ולכן, עד רוחב הצעיף הוא 9 או 10 מוטיבים של דפוס העמודים. זה יהיה חצי המוצר.


8


עכשיו לסרוג מראה. במקום במרווחים, בצע הפחתה בהתחלה של שורות אפילו בלולאה אחת. בשורה האחרונה, סגור את כל הצירים ישר.


9


הצעיף מוכן. עם זאת, זה ייראה יפה יותר אם לקשט אותו עם צעיף.


10


כדי לקשור את החוט, חוט שני פי, הקלד 226 לולאות על החישורים.


11


בשורה הראשונה, לסרוג את כל לולאות עם לולאות הפנים. בשורה השנייה - חבר אחד הפנים. ואז להכניס את קצה המחט סריגה ימין לתוך הלולאה על המחט סריגה שמאל בשורה הקודמת, לקשור את זה לולאה מעל הקדמי, ולשחרר את הלולאה מן המחט סריגה שמאל. לאחר מכן, לקשור עוד שתי לולאות עין לחזור על כל עד סוף השורה.


12


לסרוג, ולכן, שישה סנטימטרים. ואז לקשור את כל הלולאות יחד בשתי לולאות עבור הקירות האחוריים. שלוש השורות הבאות סרוגות. סגור את הצירים. שים לב כי הקצה לא צריך להיות משוך יחד, לסגור אותו בחופשיות.


13


יש לך חתיכה אחת. לקשור ארבעה פרטים כאלה. חבר את הקצוות של סלסולים ולתפור אותם לצדדים משופעים של הצעיף.
טיפ 6: מה מיוחד בצעיפים של אורנבורג


מוצרים דאוני שנעשו אורנבורג, כבר זמן רב ידוע מחוץ לרוסיה. צעיפים עשויים עיזים למטה ו עיוות האשכולות, אשר יכול להיות שונה: משי, כותנה.צעיף אורנבורג


היסטוריה קצרה של צעיף אורנבורג

צעיף אורנבורג הוא אחד הסמלים של רוסיה. סריגה של צעיפים דעיכה שמקורם במאה ה -18, כלומר, לפני כ -250 שנה. בשורשים של כלי השיט הזה הן נשים מחטניות. בפעם הראשונה, החוקר ריצ'קוב הפנה את תשומת לבו לרדידים. בשנת 1766 הוא פרסם חוברת שכותרתה "חוויית שעיר עיזים", המציע להקים במחוז סריגה בתעשייה. בשנת 1857 הוצגו הצעיפים הרדומים של אורנבורג בתערוכה הבינלאומית בפריז. אז, הצעיף קיבל הכרה בעולם. עוף של עזים אורנבורג הוא הדק ביותר בעולם. עובי זה 16-18 מיקרון. עובי הפרווה של עזים אנגורה (מוהר) הוא 22-24 מיקרון. לכן צעיפים ועכבישים מאורנבורג למטה הם רכים להפליא ורכים. עם זאת, דק מוך עמיד מאוד. הוא אפילו חזק יותר מצמר.במאה ה -19, הצרפתים ניסו לקחת עזים אורנבורג להקים הייצור בצרפת. אולם, הרחק מן המולדת, החיות התנוונו והפכו לעזים רגילות עם קצף גס. לכן, האקלים הצרפתי המתון לא תרם לגידול בעל החיים הזה, יש כמה סוגים של צעיפים של אורנבורג. הצעיף הפשוט הפשוט הוא צעיף אפור עבה. סוג זה של צעיף הוא החם ביותר: הוא משמש ללבוש יומיומי. האינטרנט הוא מוצר העמודים. הוא עשוי מן העזים בסדר למטה ומשי. עבור האינטרנט משמש צמר רך ונקי, מה שהופך את המוצר יקר מאוד. האינטרנט מתאים לאירועים חגיגיים. הפלאטין הוא שכמייה, הדומה לקורי עכביש בדרך שהיא סרוגה.

יתרונותיו של צעיפים אורנבורג

צעיפים אורנבורג להבחין בין המקורידפוס יפה, רכות, גמישות, כוח. הם בהחלט לשמור על החום בעונה הקרה. בזכות המיומנות של סורגים על צעיפים נוצות, ניתן להבחין במניעים של אגדות רוסית, אגדות ושירים. בנוסף, מטפחות מתארות תופעות טבע שונות וסמלים של הבית. הדפוסים מיוצרים על ידי העובדים המיומנים עצמם, במיוחד היפים הם קורי העכביש. יש להם ממדים מרשימים מאוד: 150 ס"מ אורך ורוחב. לקבוע את קורי העכביש האמיתיים הוא פשוט מאוד: הוא עבר בקלות לתוך טבעת הנישואין. צעיף הצעיף עמיד ועמיד בפני בלאי. לכן, המוצר ישרת במשך שנים רבות, ואת המראה שלה לא ישתנה. תכונות כאלה באמת להצדיק את העלות הגבוהה למדי של צעיפים אורנבורג. המוזרות של מוצרים למטה היא שהם מתחילים להתפורר רק במהלך גרביים. זה עוד סימן לממחטה אמיתית. אם הצעיף החדש הוא רך וחמים באופן יוצא דופן, ואת מוך נראה לתלות מהמוצר, את האיכות של הדבר הזה הוא לא הגבוה ביותר. פו מהר מאוד לצאת, רק חוטי כותנה יישאר.היא האמינה כי אורנבורג המוצרים הם רק עבור נשים מבוגרות. אבל זה לא כך. רצועות דקים וסטולים יכולים להיות משוחק על ידי נערות צעירות.