שמלות חג המולד אופנתי. למעלה 10 סגנונות

שמלות חג המולד אופנתי. למעלה 10 סגנונות


בערב ראש השנה, אני רוצה להיראות מושלמת לחלוטין. נשים רבות לקראת ציור של התמונה. מעצבים מציעים מספר עצום של שמלות ראש השנה ושמלות ערב.שמלות חג המולד אופנתי. למעלה 10 סגנונות


הוראות


1


שמלות השנה החדשה בסגנון רטרו ייתן הנשיות הבעלים מסתורין. העיקר הוא לחתוך את השמלה היה חופשי.

2


השמלה השחורה הקטנה או קצת שחורההשמלה. זו לבוש השנה החדשה נחשבת אחת הנפוצות ביותר בשנה. השנה, אתה צריך לבחור שמלה שחורה מעט מתרחבים. הנוכחות של תחרה השנה נחשב גם רלוונטי.

3


השנה, דגמים בשמלה עם כתף אחת מופיעים כמעט בכל מופע. עצם הבריח הפתוח תיתן למאהבתה מיניות בלתי נתפסת.

4


שמלה עם רכבת - עוד סגנון מדהיםשמלת ערב השנה החדשה. אם ערב ראש השנה מתוכנן באולם חגיגי, אז שמלה כזו תהיה אופציה אידיאלית. ואם תוסיף תליון קטן או שרשרת ועגילים תלויים, אז התמונה תהיה כמו נסיכה פיות.

5


שמלה קצרה עם שרוולים ארוכים יהיה להפגין באופן מושלם את הרגליים חינני לבעליו. בשמלה זו, אתה יכול לחגוג את השנה החדשה, הן במעגל של יקיריהם וחברים, במסיבה במועדון.

6


השמלה עם הגב פתוח. ראש השנה הוא הרגע שבו אתה יכול להרשות לעצמך ללבוש שמלה כזו. בימים רגילים זה ייראה וולגרי מדי, אבל בלילה כזה זה ייחשב יוצא דופן ויפה. אתה יכול לבחור או שמלות ארוכות או אלה קצר. חשוב להכין מראש תחתונים כאלה, אשר לא יהיה גלוי על הגב פתוח.

7


שמלות מחוך אינם רלוונטיים פחות מאשר בשנה שעברה. הם יאפשרו להקצות בחינניות מותניים חינניים וחזה מפואר.

8


אמריקני מקטיפה או מעוטר עם paillettes אידיאלי יושב על אישה שברירית. בשמלה כזאת בערב השנה החדשה אתה יכול להדגים את הכתפיים היפות שלך ואת הידיים חינני.

9


השמלה עם הבאסקים היא גרסה טובה למדי של שמלת השנה החדשה. שני מודלים ארוכים וקצרים רלוונטיים.

10


סוודר השמלה תהיה האפשרות הטובה ביותר אם החגיגה של השנה החדשה מתרחשת מחוץ לעיר.