אופנה 2015: נשים זמש נעליים

אופנה 2015: נשים זמש נעליים


נעלי זמש יכול להיקרא מרהיב ביותר. לאחר זמש הוא חומר כי רבים מקושר עם החגים, בגדים יפים. אז כל האופנה בארסנל יש נעליים או נעלי זמש.אופנה 2015: נשים זמש נעליים


עכשיו ברחוב שולט בסתיו, זורם בצורה חלקהבחורף קר, הגיע הזמן לחמם את הרגליים. עבור זה מתאים נעלי זמש נקבה, אשר יכול להיות מסוגנן להפליא ובהיר! נעליים עם עקב קטן או אפילו בלי זה יהפוך עוזר אמיתי בחיי היומיום, כאשר במיוחד לא להיראות כמו חמישה עשר סנטימטרים מקלות על השטיח.

אם אתה לא אוהב פשטות ועיצוב אהוב, אזלרכוש נעליים עם שרוכים. עבור ללבוש היומי, לבחור נעליים בסגנון של צבעים kezhual מאופק - חום, בז ', צבע החול. ואם אתה אוהד של משהו יוצא דופן, ואז שרוכים רגיל יעזור לך להתבלט מן הקהל. זה מספיק כדי להחליף אותם עם סרטים סאטן, כך הנעליים ישחקו עם צבעים חדשים!

המראה ניתן לתת קצתאקסטרווגנטיות, בחירת נעלי זמש מאוספים אופנתיים של 2015 burgundy, כתום או כחול על פלטפורמה אלגנטית. נעליים כאלה עבור הסתיו הם פשוט הכרחי, ובאביב תוכלו לזרוח ולהתבלט בהם!

רק לזכור כי מאחורי נעלי זמשכראוי להשגיח, ואת העיקר - על בסיס קבוע! הנה אתה כבר עזר מזמן ויצר קצף מיוחד, תרסיסים, מברשות עבור חומר רך זמש. לאחר הליכה בגשם, תמיד לנגב את החלק העליון של הנעליים שלך יבש, ואז יבש. תאמין לי, זו טעות, כאילו נעלי זמש לא משרתים את המארחת שלהם במשך זמן רב. עם טיפול מוכשר, זוג אחד של נעליים יכול לשרת אותך יותר מעונה אחת בסתיו האביב!