טעויות בבחירת בגדים לנשים שמנות

טעויות בבחירת בגדים לנשים שמנות


נשים עודף משקל לעתים קרובות ניסיוןקשיים מסוימים בבחירת בגדים. המבקשים להסוות את הפגמים של הדמות, הם לעתים קרובות לעשות טעויות נפוצות, אשר רק להחמיר את המצב.טעויות בבחירת בגדים לנשים שמנות


הבחירה של בגדים בחנויות המודרניות מאפשרנראה טוב כמעט בכל הגוף. אם יש לך עודף משקל, בעזרת competently הרים את הבגדים אתה יכול להסוות את הפגמים, להפוך את הגוף חזותית יותר הרמוני. העיקר הוא לא לאפשר טעויות נפוצות בבחירת ארונות, אשר מבוצעים לעתים קרובות על ידי נשים מלאות.

קודם כל, אתה לא יכול לקנות דברים שאפילושונה במקצת מהגודל הנוכחי שלך. אם התאושש בחדות רבה מדי או לאחרונה, אל תנסה לסחוט לתוך הבגדים הרגילים שלך: זה רק מדגיש שלמות. זה לא הכרחי ולבחור ארון בגדים 1-2 גדלים גדולים יותר. זה מספיק כדי לעקוב אחר הכלל העיקרי: הדבר צריך "לסגת" מן העור על ידי 2-4 ס"מ, אז לא תוכל להדגיש את הקפלים על הגוף או פשתן לחתוך לתוכם.

טעות ענקית בבחירת בגדים לשומןחששות צבעים כהים. "שחור דק": סטריאוטיפ זה כל כך חזק, כי נשים עם משקל עודף שוכחים לעתים קרובות גוונים אחרים. בינתיים, בקנה מידה שחור לא סביר להפוך גברת מפוארת לתוך אישה רזה. הדבר הכהה גם ידגיש קפלים, כריות ומעגל פחות סימפטי. ברוב המקרים, בבגדים של גוונים דומים, אתה תיראה מבוגר וכהה יותר. גמא פסטל בצבעים בהירים שנבחרו היטב - זה מה יכול לעשות גברת מפוארת בהירה ומושכת, ובה בעת להסיט את תשומת הלב החסרונות שלה.

הוא האמין כי רצועת אופקי מלא, ואנכי - קלוש. למעשה, אנשים הסובלים מעודף משקל צריכים להימנע מדברים בדרך כלל ברצועה. כמובן, קווים אנכיים דקים חזותיים להאריך את הדבר, אך השפעה זו אינה תמיד תקפה. אם אישה עם פחות מ פרופורציות מושלמות קפלי שומן נראים לעין של שחיקה, למשל, סוודר פסים, רק להדגיש את העגלגלות של הקווים "השבורים" שלך. העיקרון של אנכי יש להשתמש רק בעת בחירת אביזרים: צעיף דק, הנפתחת אל הירכיים, שרשרת ארוכה או שרשרת הוא למעשה מסוגל למלאות חלקה חזותית.

"הסתר הכל" על ידי לובש hoodie או אחרדבר מוגזם יתר על המידה, הוא טקטיקה מסוכנת ביותר בעיצוב של ארון מלא. כדי להסתיר ק"ג מיותרים בכל זאת זה לא יוצא, ולכן זה הרבה יותר טוב כדי לנסות להדגיש את היתרונות. האם יש לפחות רמז קטן של מותניים? בחר אותו עם ז 'קט מצויד או רצועה דקה. האם אתה הבעלים של לא רק צורות מפואר, אלא גם חזה מפואר? להדגיש את זה בתוספת כבד עם דבר עם neckline יפה או שרשרת מסוגנן.