מה לפגוש את 2015 החדש: רעיונות מסוגננים

מה לפגוש את 2015 החדש: רעיונות מסוגננים


כל נערה רוצה להיראות מושלמתערב השנה החדשה, חולמת שהשנה הקרובה תהיה מוצלחת ומאושרת. מעצבים וסטייליסטים מציעים הרבה רעיונות מקוריים ורעננים לאלה שרוצים לפגוש את השנה החדשה בצורה מבריקה ומסוגננת.שמלות לשנה החדשה


החיפוש אחר לבוש ראש השנה של בנות רבות להתחילהרבה לפני ליל החג המיוחל. 2015 הקרוב, על פי לוח השנה הסיני, תהיה שנת עז ירוק, ולכן מעצבים מייעצים לנציגי המחצית היפה של האנושות לבחור את שמלות החג בצבעים כחול ירוק.

בלילה של 2014, התלבושת צריכה להיותלא מאופקות וקלילות - אלה התכונות הנפוצות ביותר עם הסמל של השנה הקרובה. בדים אווריריים, חצאיות מעופפות קצרות, סגנונות יוצאי דופן, נוצצים נוצצים - כל זה יעזור ליצור תמונה קלה ושמחה של השנה החדשה. שמלות ארוכות עדיין להישאר במגמה - מעצבי אופנה לציין כי שמלות ערב- maxi לעולם לא תצא מהאופנה, אבל אם בחורה חליפות מיני אורך, מומלץ לפגוש 2015 בשמלת קוקטייל קצרה.

למרות העובדה כי ראש השנה מאפשרהניסוי עם בדים מבריקים ואקסטרווגנטיות ואביזרים, לא לשכוח את הכללים של סגנון. השמלה עם paillettes או rhinestones אינו משולב עם קישוטים מוארים מסיבי. הבד המהבהב מרמז על שימוש בקישוטים דיסקרטיים ותמציתיים של זהב או כסף. אם אתה רוצה לפגוש את השנה החדשה בתכשיטים בהירים, התלבושת צריכה להיות מונוטונית תמציתית.

צבע השמלה יכול להיות כל גוונים של ירוק,טורקיז, כחול, צבע הים. בשיא האופנה - שמלות מבד ססגוני, בצבע של כמה גוונים משולבים. גם בעונה זו בבדים אופנתיים עם אבקה כסופה או זהב, כפי שזה בלתי אפשרי מתאים יותר ליל השנה בהיר וחגיגי.

כמו אביזרים זה מותר למדישימוש בתכשיטים בהירים, אבל עדיפות ניתנת לתכשיטים מתכתיים יקרים עם אבנים ירוקות וכחולות - טופז, אקוומרין, אזמרגד, ספיר, לאפיס לזולי, טורקיז.