האביב קיץ 2015: מה מעילי גשם יהיה באופנה

האביב קיץ 2015: מה מעילי גשם יהיה באופנה


מעילי גשם פופולריים לאורך כל הדרךמאות שנים. פעם הם שימשו כדי להגן עליהם מפני גשם ורוח, והיום הם מבצעים לא רק פונקציה מעשית, אלא גם ליצור תמונה אופנתית ומסוגננת. בחר גלימה לטעמך, אבל אתה לא יכול לשכוח את מגמות האופנה.אופנה


מעילי גשם אופנתיים עם שרוול 3/4 ומודלים ללא שרוולים

בעונת האופנה החדשה, רוב המעצביםהחליט לנטוש את אורך השרוול המסורתי, תוך מתן עדיפות למודלים עם שרוול של 3/4. במקרה זה, אין צורך לקנות מעיל גשם חדש, אתה יכול לקצר את השרוולים של אחד כבר קיים, לגלגל אותם או להוסיף אותם מעט.

כמה מעצבים בכלל סירב שרוולים, לאחר שהחליט לחלוטין לחשוף ידיות של נשים. מודלים כאלה של מעילי גשם הם הטובים ביותר לבחור במזג אוויר חם ושטוף שמש, מתן עדיפות צבעים בהירים.

אופנה מעילים 2015 - כמה זמן לבחור?

גלימות יכול להיות אורכים שונים מאוד, אבל בעונההאביב קיץ 2015 מועדפים הם מודלים של אורך הרצפה. אתה צריך לבחור אותם בקפידה, תוך לקיחה בחשבון את התכונות של הדמות. לדוגמה, עם בנות קצרות גלימה ארוכה יכולה לשחק בדיחה ערמומי, מה שהופך אותם חזותית אפילו נמוך יותר. הבנות רזה וגבוה יכול בבטחה לכלול במעיל הגשם שלהם בארון עם אורך של מקסי. התמונה במקרה זה יתברר לא רק אופנתי, אלא גם סקסי להפליא חינני.

מעילי גשם בחזה כפול לעונת אביב-קיץ 2015

בנוסף מודלים קלאסיים אופנה יהיהמעילי גשם בחזה כפול. הסגנונות הפופולריים ביותר הם תעלה, מקינטוש, סווטשירט, מעיל גשם. הם מעשיים ונוחים. מעצבים הביאו פתקים חדשים לדגמים הקלאסיים - האריכו אותם, השתמשו בבדים בהירים או התלקחו בחצאיותיהם.

מעיל גשם מעיל אופנתי - המודל הנוכחי לימים גשומים

במקרה מזג האוויר לא לשמוחימי שמש, אתה יכול גידור על ידי קניית מעיל גשם מעיל גשם מן בד עמיד למים. האפשרות הטובה ביותר היא מעיל גשם עם מכסה המנוע, שבו לא גשם ולא רוח יהיה נורא.

מעיל גשם אופנתי עם דגש על המותניים

כדי להפוך את התמונה הנשית ומעודנת,עדיף לבחור מעילים המודל, תוך שימת דגש על המותניים. אתה יכול לשים לב השכמיות עם מחרוזות, רצועות, אבזמים ואלמנטים אחרים שמושכות את תשומת לב העקומה החיננית של הנקבה.

גלימה שוב באופנה

גלימות עם שרוולים החלו להופיעXVIII המאה, ולפני זה תפקידם בוצע על ידי כפות פשוט עם חריצים על הידיים. מאז מגמות אופנה נוטים לחזור, על המסלולים היום אתה יכול לראות שוב גלימות, אשר חייב להיות בהכרח בארון של נשים האופנה.

מעילי גשם אופנתיים באביב קיץ 2015: חומרים, צבעים והדפסים

בחירת גלימה אופנתי, אתה יכול לתת העדפהלכל חומר שממנו הוא תפור. באלגנטיות להסתכל מודלים דנים, זמש, קטיפה, קטיפה, עור, סריגים, plaschevki. באשר לצבע, הקלאסי הוא עדיין באופנה (שחור, חום, בז '), מומלץ לדלל אותו עם פתרונות חיים יותר - צהוב, כחול, כחול, יין, ירוק, כתום. הדפסים הם הטובים ביותר לבחור פרחוני, הם יהיו בכושר אידיאלי בעונת האביב והקיץ, אבל לא פחות פופולרי הם גיאומטריים דפוסים בעלי חיים.