איך ז 'לו עובד

איך ז 'לו עובד

אחד האמצעים המקוריים ביותר לתקשורתבאינטרנט היה רדיו Zello, המספק חיבור מרובה משתתפים מיידי למשתתפי הכנס, אשר ניתן למצוא בחלקים שונים של העולם.

איך ז 'לו עובד

הוראות

1

העיקרון של הפעולה של רדיו זלו הוא די פשוט. כל משתתף רושם חשבון שאת נתוניו מאוחסן בשרת היישומים. אתה גם צריך להוריד את הרדיו של הלקוח למחשב אישי, iPhone או מכשיר אנדרואיד. עד כה, היישום Zello נתמך על ידי רוב התקנים קבועים ונייד מפעיל מערכות הפעלה שונות, כולל MacOS ו אובונטו. משתמשים מתקשרים באמצעות ועידה קולית דו-כיוונית, או על-ידי התחברות לערוץ שנוצר בעבר, שיכול להיות פתוח וזמין להאזנה לכל משתמשי Zello, או לסגור ולדרוש סיסמה בעת התחברות. כמו כן, כל משתמש יכול ליצור ערוץ משלהם ולהזמין משתמשים מרשימת החברים אליו.

2

כדי להתחיל להשתמש Zello, אתה צריךלהפעיל את הלקוח ולהזין את הנתונים עבור אישור: כניסה וסיסמה. לאחר מכן, תוכל להתחיל לחפש ערוצים לפי השם שלהם או על ידי משתמשים בכינוי. החלפת הודעות קוליות עם משתמשים בודדים אפשרית רק לאחר אישור ההחזר, תוך הקשבה לערוץ מתאפשרת מיד לאחר ההתחברות אליו. תוכל לשלוח הודעה על ידי המשתמש כולו בערוץ לאחר קבלת הסטטוס של משתמש מהימן. עד אז, רק מנחים ומנהל המערכת של הערוץ ישמעו את ההודעות.

3

כדי לשלוח הודעה, לחץ עלכדי משיק תקשורת. בגירסאות של היישום עבור מחשב שולחני, זה נראה כמו כפתור עם תווית זלו בחלק התחתון של חלון התוכנית. בגרסאות של Zello למכשירים ניידים, הלחצן המשיק נמצא במרכז המסך ונראה כמו עיגול עם מסגרת כתומה וסמל מיקרופון במרכז. אם השידור כרגע תפוס, יישמעו שלושה צפצופים קצרים.

4

ניתן להאזין להודעות בו-זמניתמספר משתמשים מערוצים מרובים שמופעלים כעת. כדי לבחור ערוץ או משתמש לתקשורת, לחץ על הפריט המתאים ברשימה. יש לציין כי בגרסאות הניידים של Zello, רשימות המשתמשים והערוצים נמצאות בכרטיסיות שונות.

5

אחד המתקנים העיקריים של השימוש זלורדיו הוא שימור ההיסטוריה של הודעות סרק ושלח. כמו כן, נוח מאוד להשתמש באוזניות דיבורית או דיבורית Bluetooth. עבור כל משתמש או ערוץ, ניתן להגדיר את עוצמת הקול הרצויה. ניתן גם לשלוח שיחות מיידיות, כולל הודעות טקסט קצרות. בדומה לשליחים המיידיים הנפוצים ביותר, Zello מאפשר לך להגדיר סטטוסים שונים של משתמשים שמגבילים את הקבלה או העברת ההודעות.