קעקועים קלטיים ומשמעותם

קעקועים קלטיים ומשמעותם

למרות הבחירה המדהימה של שונותתמונות עבור קעקועים, קעקועים סלטיק תמיד היה מועדף חם לא רק בקרב גברים, אלא גם בקרב נשים. הדפוס הקלטי הוא אחד המורכבים והמיסטיים ביותר. קל ללמוד בגלל קווים ארוגים, ספירלות ומעגלים. להלן קעקועים סלטיק הפופולרי ביותר ומשמעותם.

קעקועים קלטיים ומשמעותם

הוראות

1

אחד הסמלים הפופולריים ביותר Celticקעקועים - צלב קלטי. זה נראה כמו נוצרי, אבל במרכזו יש מעגל. תבנית קשר מורכבת מעניקה לו מראה ייחודי ויוצא דופן. משמעות הצלב היא דו משמעית. עבור חלק, הוא סמל של האהבה האינסופית של אלוהים, ואילו עבור אחרים זה סמל פאלי. יש אגדה כי הצלב הקלטי הומצא על ידי פטריק הקדוש, שניסה להמיר את העמים הפגאניים של אירלנד לאמונה הנוצרית. המקומות הנפוצים ביותר לצייר את התמונה של הצלב: האמה, הגב ואת פרק כף היד.

2

שמרוק הוא סמל קלטי של השילוש הקדוש בכנסייה האירי הקתולית. בנוסף, משמעות הדבר היא חיים ולידה מחדש לאחר המוות, כלומר. אינסוף.

3

פרפר - זו אחת הנקבות האהובות ביותרקעקועים. פרפרים סלטיק מסמלים לידה מחדש מגולם לפרפר יפה. וגם, הפרפר הוא סמל של מזל, חופש, שגשוג וניצחון. לרוב זה קעקוע מוחל על הגב התחתון.

4

Celtic קשרים יכול לשמשקעקוע עצמאי, וכחלק מזה. הסימבוליזם של הקשרים הקלטיים אינו ברור מאוד, אם כי יש אנשים הסבורים כי הקלטיות הקלטיות יש כוחות קסומים. אבל המשמעות הברורה ביותר של הקשרים הקלטיים היא אינסוף.

5

הלב הקלטי מסמל את האיחוד של שתי נשמות והוא משמש בדרך כלל כדי להראות מסירות לאדם אהוב. קעקועים כאלה הם פופולריים הן בקרב גברים ונשים.

6

עץ החיים הקלטי מסמל את גן עדן כגשר בין האדמה והשמים. במיתולוגיה של הקלטים, העץ הוא סמל של חיים ונדיבות, כי זה נותן מזון ומקלט לאנשים ובעלי חיים.

7

טבעת קלדאג היא סמל של ידידות ונאמנות. בקעקוע זה יש תמונה של הלב המוחזק על ידי שתי ידיים, כתר ששוכב על הלב. לכל אחד מהסמלים האלה יש משמעות משלה. הלב, מטבע הדברים, מגלם אהבה, ידיים - ידידות וטיפול, ואת הכתר - נאמנות.

8

סלטים ידועים במבוכות הנפלאות שלהם, אשרהם בנו. המבוךים האלה מצאו גם מקום בקעקועים קלטיים. הם מסמלים את נתיב החיים. אם אתה מסתכל מקרוב על מבוכים סלטיק, אתה יכול לראות תמונות של בעלי חיים שונים.