תרגיל "כוס מים" כעזרה בפתרון בעיות

תרגיל "כוס מים" כעזרה בפתרון בעיות

יש מצבים מתי לפתור כלבעיות חוסר נקודת מפתח מסוימת, את המידע הדרוש. כדי לקבל מידע זה, אתה צריך להקשיב אינטואיציה. תרגיל עם כוס מים על ידי השיטה של ​​חוזה סילבה יסייע לכלול אינטואיציה לפתרון הבעיה שמדאיגה אותך.

תרגיל "כוס מים" כעזרה בפתרון בעיות

יהיה עליך

  • - כוס מים;
  • - מצב רוח למזל.

הוראות

1

עיקרו של תרגיל זה הוא כדלקמן:לפני השינה, קח כוס פשוטה ומלא אותה במים. אז לעצום את העיניים, להרים אותם מעט כלפי מעלה ולשתות חצי מים מן הכוס בעוד אומר לעצמך את השורות האלה: "זה כל מה שאני צריך לעשות כדי למצוא פתרון לבעיה אני חושב על."

2

אחר כך הניחו את הכוס ליד המיטה והלכו לישון.

3

פעם התעוררתי בבוקר, קרוב שובהעיניים, להרים אותם קצת ולשתות את המים הנותרים, בעוד אומר את השורות הבאות: "זה כל מה שאני צריך לעשות כדי למצוא פתרון לבעיה אני חושב על."

4

אחרי התרגיל הזה, למרות העובדהאתה מתעורר, בבוקר או בלילה, תזכור היטב את החלום. חלום זה יישא מידע שיעזור לכם למצוא פתרון לבעיה. באותו יום, עשוי להיות אירוע, מפגש, פגישה כי יהיה לשאת את התשובות לבעיה שלך.

5

תרגיל זה הוא פשוט מאוד. הכל נראה כל כך קל כי בהתחלה לא האמינו שזה יכול לעזור. אבל למעשה, טכניקה זו היא מאוד יעילה. פסיכולוגים לשקול אותה אחת הטכניקות הכי מדהים טכניקות סילבה וכל מבריק, כפי שאתה יודע, prosto.Podumayte - כי הגוף שלנו מורכב מים על ידי 80%, ואת הזיכרון הגנטי לבין התת מודע שלנו יודע שהכל נולד מתוך המים.