כיסוי עבור שרפרף "חמניות"

כיסוי עבור שרפרף "חמניות"

המראה הבלתי מושך של השרפרף הישן יכול להפוך רהיט מסוגנן על ידי יצירת כיסוי חמניות המקורי עבור זה.

כיסוי עבור שרפרף "חמניות"

יהיה עליך

  • - חוט צהוב (חצי צמר);
  • - בד סרוג (סוודר ישן);
  • - בדים לא ארוגים;
  • - סינטפון;
  • - גומי קצף;
  • - חולצה ירוקה;

הוראות

1

לקשור את עלי הכותרת של פרח השמש. חישוב מספר עלי הכותרת על ידי קוטר של השרפרף. במקרה זה, הקוטר הוא 38 ס"מ, בהתאמה, 18 חתיכות של 6 * 15 ס"מ חתיכות יש צורך.כדי להפוך את עלי הכותרת סיים לא מקופל, הקצוות שלהם צריך להיעשות עם תפר בירית.

2

עבור כותרת כותרת, סוג 12 לולאות, שניים מהםקצה. בכל מספר מוזר, לסרוג: 1 לולאה הפנים, 8 עין הפוכה, האחרון - 1 פנים. כל המספרים אפילו קשורים עם לולאות הקדמי. לפיכך, להמשיך את הפעילות של 14 שורות.

3

כדי לעגל את עלי כותרת בכל שורה 2-NDלקשור שתי לולאות יחד עם אחד טועה. בעתיד, לסגור את 4 לולאות הנותרים. בסך הכל, לייצר 18 עלי כותרת. כל האלמנטים הם מאודים מאוד עם ברזל.

4

הכן את אמצע הפרח. חותכים בד סרוג מ האחורי של סוודר ישן עם קוטר של 42 ס"מ.עוטפים את הקצוות ביד או ידנית כדי לא להתפורר. הפוך דפוס עגול של קרטון עם קליבר של 24 ס"מ.

5

חותכים את הדיסק 2 דפוסים מן סינטפון עבה. אבטח את הליבה עם בדים לא ארוגים (D-24 ס"מ), כך שהאינטרנט לא למתוח ולשמור על הצורה שלה. צרף את סינטפון סביב היקף עם זיגזג.

6

להרכיב את המוצר. עלי כותרת לטאטא הברכיים לאורך זיגזג באמצע. ואז להניח את התפר "קדימה המחט" עם חצי חצי צמר צהוב.

7

כדי לרכך את קצה העץ של השרפרף, מקצף גומי עובי של 4 ס"מ לחתוך עם מושב סכין נייר מכתבים עם קוטר של 44 ס"מ, כלומר, עם שולי. שים את זה על החלק העליון של המושב. מכסים את הקצף עם פיסת בד דק (45 ס"מ). הפוך את השרפרף, להדק את הבד לצרף אותו עם מהדק רהיטים לתחתית המושב.

8

מתחת לעלי הכותרת, צרף רצועה של ג 'רזי ירוק עם רוחב של 3 ס"מ על בסיס סרוג חום.על ההיקף החיצוני, הקצה כפוף על ידי 2 ס"מ ותפור, משאיר 2 ס"מ פתוח. שים על רצועת גומי.

9

מכסים את החמניות על קצף מרוכךמושב, למשוך את הלהקה אלסטית ולקשור את הקשר, לחתוך את השרידים. צרף את עצמי דבק הרגיש את הרגליים של הצואה כך הרצפה לא שרוט. לקשט את הקערה עם קשת של סרט סאטן.