אריזת מתנה לשנה החדשה

אריזת מתנה לשנה החדשה

מה שקשור לחג הקסום ביותרשנה? מנדרינים, יהירות נעימה, עץ חג המולד, וכמובן, מתנות! תארו לעצמכם שאתם יכולים לבחור אחד משני ממתקים: הראשון עטוף בעטיפה יפה, מוכן במיוחד בשבילך, והשני הוא בחבילה. מה אתה בוחר? לכן האריזה מתנה לשנה החדשה היא לא פחות חשובה מאשר המתנה עצמה!

אריזת מתנה לשנה החדשה

אריזות מתנות הוא לא רק כיבוש אחראי, אבל גם מאוד מרגש.

אגדה עתיקה

אופנה לא נגמרת, כי זה הולך במעגל. מה היה אופנתי לפני זמן רב הוא עכשיו שוב בהערכה רבה.

הפוך את האריזה "עתיק". נייר הקלף הנפוץ ביותר לאפייה יעזור לך. אתה יכול פשוט לעטוף מתנה לה או לבנות קופסה ממנו על פי התוכנית המוצגת להלן. לקשט את יצירת מופת שלך בעקבות פשתן הבניין, קלוע צמות, כמו גם קונוסים ארז. אתה יכול גם להוסיף תג שם קטן עם המילים כנה ביותר.

מתנה חמימה

ראש השנה הוא חג בבית, הם אומרים את זה בכל פינה. לכן, המתנה בחבילה, שממנו הוא נושם בחמימות, בבית, יהיה מאוד סמלי.

האסוציאציות הראשונות עם נוחות - זה, ככלל,משהו חם, רך, סרוג. לעטוף את המתנה שלך נייר דהוי לקשט עם סרטים עשוי צמה, תחרה סרוגה. ניתן להשתמש בגזרות שונות ממגזינים או עיתונים.

המינימליזם הוא דרך החכמים

רבים אינם אוהבים פרטים מיותרים, אשר צבעוניים כל כך על כרטיסי ברכה ואריזה. אנשים כאלה מעריצים פשטות, כי הם מאמינים שהיא מאחסנת את כל המשמעות העיקרית.

מכסים את הקופסה מתחת לנעליים בנייר צבעוני. בחר גוונים מט, כי, ככלל, תומכים מינימליזם הוא לא מאוד מחבב מבריק ו scins. לקשט את המוצר המתקבל עם פתית שלג אחת או שתיים, אשר לחתוך מתוך נייר לבן. למעלה יכול לצרף קשת חגיגית.

תן פורקן הדמיון שלך. לא רק להיות מוגבל לרעיונות אלה! ארמה עם מקלות קרמל, חותמות, צמה, צעצועים חג המולד וליצור יצירת מופת אמיתית.