אזליה, בעיות אפשריות בסיעוד

אזליה, בעיות אפשריות בסיעוד

אזליה - אחד הפריחה המרהיב המעטיםצמחים בעונת הסתיו והחורף. חנויות פרחים מציעים מגוון של אזליאות צבעוניות. וכדי לשמור על קניית זה קשה. אבל בבית את הקשיים מתחילים בטיפול: קצות העלים להיות חום ונופל, ניצנים ליפול, הצמח נמס.

אזליה, בעיות אפשריות בסיעוד

Azalya ירגיש טוב רק בקר, אבל לא חדרים קרים. אם החדר חם, אוויר יבש מן הסקה מרכזית, אז בתנאים כאלה זה פשוט לקמול, עלים וניצנים יתקלח, ולא ריסוס עם מים כדי להגדיל את הלחות של האוויר לא יעזור.

אזליה, כמו כל רודודנדרון, מעדיףאדמה חומצית. המצע ניתן לקנות בחנות או מוכן על ידי עצמך באמצעות חלק 1 של כבול אדום 1 חלק של מחטים אורן, הוספת 1 גרם של גיר ל 1 ליטר של התערובת.

כדי Azalya מים יש צורך רך רך (לאקרח) מים, ללא סיד. גשם, מים שלג יעשה. השקיית הצמח בשפע, יש צורך לאפשר את השכבה העליונה של תרדמת כדור הארץ להתייבש לפני שתמשיך השקיית הבא. עם לחות מוגזמת, מערכת השורש סובלת ומשאירה דוהה. פעם או פעמיים בחודש במי השקייה יש להוסיף לימון, חומצה אסקורבית או אוקסלית, 0.3-0.4 גרם / ליטר מים. אם יש עודף של חומצה בקרקע, קצות העלים להיות סגול-סגול.

השקיית האזליאה במחבת, האדמה, רווי מים,דוחף את האוויר, והצמח מתחיל "לחנוק", העלים הופכים צהובים, מוכתמים, דועכים ומתפוררים. לכן, עדיף לשאת את השקיה מלמעלה או לטבול את הסיר לתוך מיכל מים ולאפשר לחות עודף להתנקז. כאשר האדמה מתייבש בסיר, הפרחים הראשונים לקמול, אז ניצנים כי עדיין לא נפתח, קצות העלים לגדול חום.

כדי להאכיל אזליאות פורח זה הכרחי. במקרה זה, דשנים משמשים צמחים שאוהבים אדמה חומצית, למשל, דשנים עבור צמחים heath. דשנים כאלה לא צריכים להכיל כלור.

לאחר הפריחה אזליה, אם יש צורך, לחתוך, מושתלים לתוך סיר חדש. הסיר נבחר בגודל גדול יותר מקודמו.

באביב, כאשר האיום של נזק צמחים עוברהכפור, אזליה יכול להיות "prikopat" עם סיר בגינה, בצל הפזורים של העץ, כך שאין השמש הלוהט. במהלך הקיץ יש להשקות ולהזין. בסתיו, לאחר נח, הצמח שוב להרים את ניצנים. לפני הקפאה, הסיר עם אזליה נחפר והובא לתוך הבית. עם טיפול נאות, אזליה יחיה זמן רב בבקשה עונות פורחות רבים שלה.