איך לעשות גרביים חמים

איך לעשות גרביים חמים

צמר - רב פנים בתכונות ויכולותהחומר, זה יכול להיות כמו צעצוע זעיר, וגרביים חמים, אשר יהפכו מתנה אופנתי ומעשי לאהובים. גרביים ניתן לעשות בכל גודל, אורך, צבע, משלימים עם תחרה, רקמה, סרטים. העיקר הוא כי הרגליים של התינוק שלך יהיה חימם מוקף בזהירות.

איך לעשות גרביים חמים

יהיה עליך

  • - 40 גרם של צמר;
  • - שליט;
  • - סבון ביתי;
  • - יתוש (טול);
  • - סרט בועה אוויר (2 חתיכות - 50 * 50 ס"מ);
  • - גלגול;
  • - הספוג;

הוראות

1

הכן פתרון סבון. לשפשף סבון על מחבת גס, לשפוך 2 ליטר מים רותחים. מערבבים מעת לעת עד סבון מומס לחלוטין, להשאיר להחדיר במשך כשעתיים, הפתרון צריך להתעבות.

2

לעשות שני דפוסים של גרביים מתוך הסרט. מתחילים לפרוש את המעיל על גבי פיר.

3

בתהליך העבודה, לשים לב לעובי של גדילי, כיוון וקביעת הידיים. מאמצע השוק, ממשיכים את התפלגות הצמר של גוון כהה עד שתכסה את כל השטח של הדפוס.

4

הניחו את השכבה השנייה, מנעולים ורודים בהירים, אנכית וחשוכה - בזווית של 90 מעלות. בנוסף, לאורך הגבול התחתון, להניח שורה של חוט בניצב לקצה.

5

מכסים את לחומר עם טול (נטו) ולהרטיב את הצמר עם ספוג (דרך טול) עם פתרון סבון חם. המשך ברזל במשך כ 1 דקה.

6

הסר את הרשת, לכופף את הקצה העליון של 1 ס"מ,תקן את זה על ידי החלקת מעיל הפרווה אנכית. עכשיו לכסות את החלק עם סרט בועה אוויר, להפוך אותו לצד השני, כך הסרט הוא על הקרקעית.

7

לעטוף את כל השיער הבולט על הטמפלר,ליישר את כל הקמטים והתלמים. חזור על השלבים הקודמים, הנחת הראשון חוט ורוד בהיר, ואז אחד כהה. לאחר כיסוי עם שכבה שנייה, לחזור על הנוהל עבור המבצע עם רשת, לספוג את לחומר עם מי סבון.

8

כיסוי עם עטיפת הבועה, ללכת עם סיבוב עםלחץ קל בשני כיוונים. בצע את הפעולה מתגלגל עם סיבוב בצד השני. לאחר מכן, לאחר סלילת המוצר על סיכה, לגלגל את "רול" עם תנועות "מעצמך לעצמך" על 10 פעמים. חזור על צעד זה ארבע פעמים בכיוונים שונים: מלמעלה, מן העקב, מן הבלעדי.

9

הסר את הסרט, בזהירות ברזל המעיל מעלקצה. הוסף קצת סבון כדי לאפשר את הידיים להחליק על האובייקט להיות מטופלים. כמו כן, חזור על הפעולה בצד השני על ידי הפיכת המוצר חצי מוגמר.

10

הסר את התבנית, לשים את הגרב בעתיד על הזרוע שלך לעבור את כל הקפלים, להפיץ כל מיני קמטים. במידת הצורך, לאט לאט למתוח את המוצר במהלך ההליך.

11

חזור על מדרגות הגיהוץ, רק בלילחמניות, לגלגל את הגליל 50 פעמים. בעקביות לקפל את הגרב לתוך צינור ב -4 כיוונים ולגלגל על ​​השולחן 30 פעמים בכל צד. באופן קבוע ליישר את הקצוות. בהדרגה, חוט מתחיל לשבת. לעשות גרב השני.

12

בשלב הסופי של השליט, לבדוק את הגודלגרב ולהשיג את הערך הנדרש על ידי הצעדים הבאים: זוכר את המוצר קצת, ללוש אותו כמו בצק, לסובב אותו כמו כדור, לשפשף על הסרט.

13

ואז להפיץ, בזהירות לשטוף, כך שאין סבון שמאל. לחץ, בלי להתפתל. טופס גרביים, מנסה על הרגל, לעזוב לייבש. הכן גרביים מוכנים בעצמך.