Amigurumi: בובות

Amigurumi: בובות

צעצועים סרוגים יפה, אשר הגיעו מיפן,הופכים פופולריים יותר. במיוחד לעתים קרובות לסרוג חיות או בובות, זוהי דרך מצוינת להראות את הכישרון שלך עבור needlework. בובות Amigurumi יכול להיות מיניאטורי, שובב או פנים.

בובת עמיגורומי

באופן מסורתי, בטכניקה amigurumi,דגמים מיניאטוריים שיכולים לשמש מזכרת או צעצוע. ההבדלים העיקריים בין צעצועים שנעשו בטכניקה אחרת - ראש עגול גדול, עין חרוזים, רגליים קטנות ועטים. עבור גלמים, שמלות ובגדים, קשורה חוטים של אותו עובי או מדלל, יש צורך. היפני האמיתי amigurumi מורכב מרכיבים פשוטים - כדורים, נקניקיות, צילינדרים.

סריגה בובות Amigurumi

הטכניקה מורכבת סרוגה במעגלעמודות ללא הסרוגה, לפעמים גם טורים בשימוש עם nakidami. הגודל של הקרס צריך להיות נבחר בצורה כזאת כי הבד הוא חזק מספיק, ללא חורים. סריגה של שמלות משמש לעתים קרובות עם מחייב העמודים מורכבים, לפעמים קל יותר לתפור פרטים של בגדים מבד או לסרוג עם מחטים לסרוג.

תחילת סריגה הבא מהצלצול שנקראאמיגורומי. שיטה זו מאפשרת לקבל חלק ללא פתחים, בניגוד לתחילה המסורתית של מעגל סגור צמות. טבעת אמיגורומי שנתקע בשרשור מעגל עבורו לעסוק הסדרה הראשונה של לולאות. ראשית, את הטבעת יכולה להיות גדולה, אך כאשר בשורה הראשונה הושלמה, יש צורך למשוך את קצה החוט, והוא הדק, לחלוטין סוגר את הפתח.

בובות AmigurumiYou תוכניות

סריגה הבאה מתבצעת כרגיל, על פי התוכנית. תוכניות amigurumi רבים מתורגמים מיפנית לרוסית מייצגים תיאור תיאורי. אחרים נשארו בצורה של ציורים - אתה לא צריך לפחד מהם, לאחר ניתוח קצר יתברר כי זה אפילו יותר נוח לסרוג.

צלבים הם עמודות ללא סרוגה, קטןטיקים - הוסיף ברים, גדול לולאות כפולות, כוכבית מסמן את המקום שממנו להתחיל לחזור. מספר התפרים בשורה מסומן בסוגריים. אם הכל מחובר כראוי, את תחילת הסדרה תמיד צריך לחפוף, אז המקום הזה מסומן טוב יותר עם חוט מנוגד לשליטה.

כדי להקל על סריגה של ידיות ורגליים דקות, כלים מיוחדים משמשים לפעמים. אתה יכול לקחת עיפרון דק ולקשור אותו במעגל - זה מתברר בדיוק ומסודר.