בייבי לאבס

בייבי לאבס

ב ראש השנה וילדים יכולים לתת מתנות בצורה של כבשים מקסים. אתה יכול לעשות כבשים כאלה פשוט ומהר, אבל להשתמש בהם בדרכים שונות.

בייבי לאבס

אם כבשים כאלה נתפרו כמה חתיכות, אז אתה יכול לאסוף זר השנה מצחיק חדש עבור טיולון או עריסה.

וכך, יהיה עליך חתיכות קטנות של ססגוניות, תפירהחוט, צבעי צמר גפן, שרידי בד לא ארוג, חתיכות קטנות של חוטים, שמאלה מסריגת סוודר צמר או חצאית, וכן הלאה, זה משהו רך), טוב כמובן, קצת זמן.

ייצור. חותכים את הגוף (2 חלקים) ואת הזנב (1 חתיכה)כבשים מלפנים לבנים, ופרט (פרט אחד), רגליים (4 חלקים) ופרח (פרט אחד של פרח עם עלי כותרת, מרכז פרט אחד של פרח), הנמצא על מצחה, מצבע (בודד או צהוב). אנחנו לתפור את התפר "קדימה עם מחט" על הלוע על החלק הקדמי של הגוף, אנחנו מצמידים את הזנב לגב, אנחנו לתפור את הרגליים בזוגות.

אנחנו מעטר את הפנים עם פרח ולאחר מכן לתפורהחלק הקדמי והאחורי של הגוף. אל תשכח איפה אתה הולך לדלג על חוט עבה, להפוך תפרים רחב יותר, כך מאוחר יותר אתה יכול בקלות להרכיב הכבשים המוכן על חוט עם מחט darning עבה. לפני שתסיים לתפור את הגוף של הטלה, לשים קצת חומר אריזה פנימה.

רמז מועיל: עיניים, זרבובית ופיו של כבש יכול להיות מתוארכמה תפרים של חוטים חומים כהים לאחר הכבש מוכן לחלוטין. וזה אפשרי כאשר רק את הפה הוא תפור אל החלק הקדמי של הגוף.

איסוף זר של כבשים, במקום ביניהם חרוזי פלסטיק בהירים בצורת פרחים ועלים.