כיצד להפוך את ראש השנה כדורים, מעוטר מבפנים

כיצד להפוך את ראש השנה כדורים, מעוטר מבפנים

לא נשאר הרבה זמןחג יפה בשם השנה החדשה. וזה אומר שהגיע הזמן לטפל איך ומה יהיה לקשט את הבית והעץ. אם אתה רוצה ליצור משהו מקורי, אז אני מביא את תשומת הלב שלך השנה כדורי זכוכית, מעוטר מבפנים. קישוט כזה יכול אפילו להתבצע על ידי ילד.

כיצד להפוך את ראש השנה כדורים, מעוטר מבפנים

יהיה עליך

  • - קבוצה של כדורי זכוכית שקופים;
  • - צבע אקרילי של צבעים שונים;
  • - כפית;
  • - אריזה ריקה מביצים.

הוראות

1

לוקחת קופסה ריקה של ביצים, מכניסה אותה לתוכההפוך את הכוס השנה החדשה של כדורים, לאחר הסרת אותם מתכת "כובעים". לאחר מכן תראו איך הם התיישבו - את הביצים לא צריך להפריע זה לזה.

2

עכשיו לקחת את הכדור הראשון זכוכית ויוצקיםבו צבע אקרילי באמצעות כפית, אשר מלא רק לרבע. באותו אופן, להוסיף צבע שונה על הכדור. כדי לקבל מלאכה חג המולד המקורי, עדיף לשלב בינם לבין עצמם לפחות שלושה צבעים שונים.

3

לשפוך כדור זכוכית בצבע של צבעים שונים,הפעל אותו בעדינות כדי להפוך אותו לכיוון אחד, ואז עוד אחד. כך אתה מצייר את המשטח הפנימי של הצעצוע של השנה החדשה. שים לב כי הליך זה צריך להתחיל מיד לאחר מילוי הכדור עם צבע. אחרת זה יעבה, אשר יהפכו את זה קשה יותר להתפשט על קירות הקישוט. אגב, אם כמות זו של צבע זה לא מספיק, אתה יכול להוסיף אותו ככל שאתה צריך.

4

לגמרי לקשט את כדור הזכוכית מבפנים, לשפוך את הצבע עודף במידת הצורך במיכל מוכן מראש. לעשות את אותו הדבר עם קישוטים אחרים חג המולד.

5

שים את כדורים מעוטרים בתיבת הביציםבדיוק באותו אופן שבו עמדו לפניו, כלומר, הפוך. הודות לכך, קישוטים לעץ חג המולד יהיה אפילו יותר יפה ומעניין - בשל כוח הכבידה, צבע יתפשט טוב יותר בתוך המוצר וליצור דפוסים ייחודיים. במצב זה, חרוזי זכוכית מעוטרים צריך להישאר לפחות 4 שעות או עד יבש לחלוטין.

6

לאחר ייבוש מלא של צבע אקריליק, אתה יכוללשים על צעצוע עץ חג המולד מתכת "כובע" כי הוסר לפני תחילת העבודה. ראש השנה כדורים, מעוטר מבפנים, מוכן להיות תלוי על עץ חג המולד!