כיצד להרוויח כסף על הטבעת

כיצד להרוויח כסף על הטבעת

אלה פשוטים ויעילים מספיק עתידותלעזור לך להרים את הצעיף של סודיות ולנסות להסתכל אל העתיד. טבעות שימשו במשך זמן רב בתחזיות עתידות והם נושאת אנרגיה רבת עוצמה. כדי לקיים את הטקסים האלה, לא נדרש הכשרה מיוחדת. העיקר הוא לבחון כמה כללים פשוטים, כך שתוצאות הניחוש יהיו מדויקות יותר.

כיצד להרוויח כסף על הטבעת

פורץ

עבור ניחוש זה, תצטרך טבעת כיאתה לובש לעתים קרובות, אתה יכול לקחת אירוסין. יוצקים מים לתוך הזכוכית השקופה מעט עד שוליים. המים המשמשים בניחוח צריכים לזרום. אתה יכול גם להשתמש במים מופשרים, אבל בשום מקרה אתה יכול לשפוך מים ברז רגיל, אפילו מסונן. זהו מים מתים, אשר אינו נושא כל מידע, ולכן התוצאות של מזל עתידות יהיה מדויק.

קח כוס מלאה מים, וללחוץ לתוךכפות הידיים. תתרכז וחשוב על מה אתה מודאג ביותר, להירגע, לשקף את החיים, לקחת את הזמן שלך. עכשיו להוריד בעדינות את הטבעת לתוך הכוס ולהוציא אותו לרחוב בלילה קפוא.

התוצאה של ניחוש יהיה ברור כאשר המיםבכוס הוא יקפא. עכשיו תסתכל על משטח הזכוכית הקפואה. אם זה יישאר חלק, אז בעתיד הקרוב יהיו לך חיים שקטים ללא ענן. הכל יסתדר טוב. אם יש הגבעות על פני השטח, ואז לחכות תוספת במשפחה.

לעתים קרובות אתה יכול לראות על משטח קפואפסלוני בעלי חיים, מכתבים ואפילו פרצופים של אנשים. סמלים אלה יעזרו לך להבין מה מצפה לך בעתיד הקרוב. מי צריך לפחד ולמי אני יכול לפנות לעזרה ברגעים קשים.

נטישה לנישואין עתידיים

עבור ניחוש זה, אתה צריך טבעת אירוסין,אשר שייכים קרוב משפחה שלך כוס מים. להמיס את השיער ולהוריד את כל התכשיטים. ביד שמאל, הורידו את טבעת האירוסין לתחתית הכוס והציצו בזהירות למרכז הטבעת. הוא האמין כי זה שם כי אתה בהכרח לראות את הפנים או צללית של בן / בת הזוג העתידי שלך.

פורץ בעזרת מטוטלת

עבור שיטה זו, הטבעת היא המתאימה ביותר,עשוי זהב או כסף. זה חייב להיות שייך לך. ובכן, אם יש לך שיער ארוך, אז אתה יכול לעשות מטוטלת מן הטבעת, אשר יושעה על השיער שלך. אם זה לא אפשרי, אז אתה יכול להשתמש חוט הרגיל של לבן, שחור או כחול.

על דף הנייר, כתוב את המילים "כן", "לא" ודמויות מאפס עד תשע. קח את המטוטלת ביד ימין שלך והתחל לשאול את השאלות שאתה מעוניין, בעוד לאט לאט בעדינות לדחוף את היד עם המטוטלת על גיליון הנייר. המטוטלת תתחיל להתנדנד בנקודה מסוימת, מה שמעיד על התשובה. המטוטלת יכולה לענות "כן" או "לא" לשאלות ספציפיות. כדי לענות על שאלות כמו "מתי אני אתחתן? "יהיה צורך במספרים.

לפעמים התשובות שהושגו בעזרת מטוטלת,פשוט להדהים עם האותנטיות שלהם, אז זה סוג של מזל מזל צריך להתייחס בזהירות רבה ולא לנקוט שיטה זו רק בשביל הבידור.