איך לעשות לפיד שמימי עם הידיים שלך

איך לעשות לפיד שמימי עם הידיים שלך

מסורת להשיק לתוך השמים פנסים סיניים עלהשנה החדשה הפכה פופולארית יותר לאחרונה. עם זאת, מעט מאוד אנשים יודעים כי תכונה זו השנה החדשה לא יכול להיות רק קנה בחנות, אלא גם עשה באופן עצמאי מאולתרת אמצעים.

איך לעשות לפיד שמימי עם הידיים שלך

יהיה עליך

  • - שקיות לאשפה;
  • - סרט סקוטש;
  • - חוט דק;
  • - פמוט מנר צף קטן או רדיד משוקולד;
  • - צמר גפן;
  • - חומר דליק (במצב נוזלי או מוצק).

הוראות

1

הפנס הסיני השמימי מורכב משלושה חלקים: כיפה, מסגרת המתכת ואת המבער. כל פרט נעשה בנפרד ולאחר מכן התאסף לתוך מבנה בודד. עדיף להתחיל את הכיפה. בגרסה המסורתית של הכיפה של הפנסים הצפים עשויים מנייר אורז דק, אבל מאז למצוא את החומר הזה הוא לא כל כך פשוט, זה יכול להחליף את שקיות אשפה קונבנציונליות (צריך לקנות את שקיות זבל הזולות, כפי שהם דקים וקלים).

2

כדי לעשות כיפה אנחנו לוקחים שתי שקיות אשפהבנפח של 30 ליטר, ואז בחבילה אחת אנחנו חותכים את התחתונה לחבר אותו עם התיק השני בעזרת סרט דבק. צריך לקבל גליל, בחלקו העליון של החלק התחתון של החבילה השנייה, ובחלק התחתון - הצוואר של הראשון.

3

שלד של פנס מעופףהיא טבעת החורגת בקוטר עם הכיפה, ואת הצלב שבו מחובר מבער. הטבעת והצלב עשויות חוט דק. לחלופין, אתה יכול לעשות בלי טבעת, מוגבל לחצות אחת - מדד זה יסייע להקל על העיצוב.

4

השלב הבא הוא ייצור של מבער, באת איכות אשר יכול להיות פמוט מנר צף קטן. אם תרצה, אתה יכול לעשות את זה בעצמך מפני לסכל מ שוקולד. המבער המוגמר קבוע במרכז החצייה של המסגרת.

5

לאחר מכן, באמצעות קלטת, לחבר את הכיפה עם מסגרת מתכת, ולאחר מכן פנס שמיימי בעבודת יד יהיה מוכן הטיסה.

6

בתור דלק, אתה יכול להשתמש חתיכת צמר גפן ספוגה דלק נוזלי, או רבע של טבליה של דלק יבש.