מה פעמים בצרפתית

מה פעמים בצרפתיתבצרפתית יש כ -20פעמים. על פי המסורת שנקבעה, הדקדמאים מבחינים בין הקטגוריות הבאות של הפועל: זמן, נטייה, קול, פנים ומספר. בצורה, פעלים בצרפתית הם פשוטים ומורכבים. טפסים פשוטים מעבירים ערכי זמן, אך אינם מתארים את האירוע. טפסים נוצרים על ידי שינוי הסוף. אוויאר פעלים עזר ו être מעורבים היווצרות של צורות מורכבות.

פעלים צרפתיים מסתוריים


יהיה עליך
  • ספר דקדוק שבו יש טבלאותהצמדות של פעלים I, II, III קבוצות, רשימה של פעלים חריגים ומידע שימושי אחר, מילון דו לשוני וגישה לאינטרנט שיעורים מקוונים.
הוראות

1


שקול את מערכת זמן התצוגה של הצרפתיםשפה על הדוגמה של הפועל של פרלר הקבוצה. קבוצה זו היא הגדולה ביותר, כ 4000 פעלים. בהווה - מתוחכם - פועל הפועל פשוט: ג 'י פרל, פרל פרסים, פרלנים nous, vous parlez, ils / ells parlent. למד את הקיצורים ומדבר!

2


כדי לספר למישהו על משהו בזמן עבר, השתמש פעמים imparfait, passé composé ו- plus-que-parfait.

3


Imparfait הוא הזמן לא גמור ופשוט על ידי חינוך. בזמן זה הפועל עונה על השאלה "מה עשה?". בצרפתית זה נשמע ככה: ג'י פרלה, טו פרלה, איל פרלה, פרליון, פרלז, איילס. אתה צריך ללמוד את הסופים.

4


Passé composé - הזמן עבר הסתיים,בתשובה לשאלה "מה לעשות?". פעלים אני בקבוצה מצומד עם הפועל avoir. כדי לדבר כמו שצריך, אתה צריך לשנן את הנטייה של פועל עזר ולהוסיף הפועל מצומדות עבר פעול. אחרי זה קל המצומד: j`ai parle, tu כמו parle, il / Elle parle, nous avons parle, vous avez parle, ILS / אמות ont parle.

5


הזמן בתוספת- que-parfait משרתת את מטרת הפיוספעמים משפט מורכב, כאשר פעולה אחת קרה לפני אחרת. לדוגמה, "כשדיברתי עם מישה, קראת לי." כדי לומר את אותו הדבר בצרפתית, השתמש פועל עזרו בזמן האחרון פשוט - imparfait ואת עבר פעול של הפועל מצומדות. קבל - Quand j`avais parle avec מישה, vous m`appelaient. עם זאת, כדי להטות את השרשרת כולה כדי להבין: j`avais parle, tu avais parle, il / ell avait parle, nous avions parle, vous aviez parle, ILS / אמות avaient parle.

6


זמן עתידי - עתידני - בצרפתיתשפה יש צורה פשוטה. הפשטות היא גם בכך שאנו מוסיפים את הסיומות ישירות לצורה הראשונית של הפועל - האינסופי. אנחנו לומדים את הסופים ואומרים: ג'ה פרלר, טו פרלראס, איל אל פרלרה, פרלרונים, פרלרז, איילה פרלרונט.